ستاره های وزنه برداری ایران در یک تیم جمع شدند/ کیانوش قرارداد نبست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
 
وزنه برداری
 
وزنه برداری
 
تیم بیمه رازی تعدادی از ستاره های وزنه برداری را برای فصل جدید در اختیار گرفته است اما کیانوش رستمی هنوز با تیمی قرارداد نبسته است.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، فرصت تیم های حاضر در لیگ برتر وزنه برداری برای قرداد بستن با ورزشکاران به پایان رسید و مشخص شد نفرات شاخص تیم ملی در کدام تیم وزنه می زنند. در حال حاضر 12 وزنه بردار در اردوی تیم ملی هستند که 10 نفر از  آنها با سه تیم بیمه رازی، مناطق نفت خیز جنوب  و ملی حفاری قرار داد بسته اند اما کیانوش رستمی و علی هاشمی فعلا با تیمی قرارداد نبسته اند.
با توجه به اینکه تیم بیمه رازی همانند سال پیش بیشترین هزینه را برای جذب وزنه برداران داشته است، توانست نفراتی چون بهداد سلیمی، سهراب مرادی، سعید علی حسینی و محمدرضا براری را جذب کند.
همایون تیموری، یعقوب پشوتنی، ایمان شاهقلیان، محمد نیری،مسعود چترایی و مرتضی بیگلری و امیر حقوقی دیگر وزنه برداران  تیم بیمه رازی هستند.
تیم ملی حفاری از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی، مجید عسگری  و علیرضا سلیمانی را در اختیار گرفته است.
مناطق نفت خیز جنوب هم از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی ایوب موسوی، محسن بهرام زاده، پیمان جان و علی مکوندی را در اختیار دارد. بقیه نفرات این دو تیم اهوازی از وزنه برداران بومی هستند.
اولین مرحله لیگ برتر وزنه برداری پنجم و ششم تیرماه در مجموعه آزادی برگزار می شود که حکم رکورد گیری تیم ملی را هم دارد  و پس از آن هفت وزنه بردار اعزامی به بازی های آسیایی مشخص خواهند شد.
14
کد مطلب: 132276