گریم جدید و متفاوت کریم اکبری‌مبارکه بازیگر ایرانی/عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۲
 
کریم اکبری‌مبارکه بازیگر سریال بچه مهندس است او در این سریال گریم متفاوتی داشته است طوری که بیشتر مخاطبان او را نشناخته اند
به گزارش ستاره ها به نقل از فردانیوز؛ کریم اکبری‌مبارکه بازیگر سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری در سال ۳۲ متولد شده است او در سریال بچه مهندس به دلیل گریم خاصی که شده است بیشتر مخاطبان او را نشناخته اند در ادامه گفتگو های این بازیگر سریال امام علی را بخوانید و عکس هایش را مشاهده کنید.
کریم اکبری‌مبارکه
کریم اکبری‌مبارکه بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران در گفتگو درباره استقبال مخاطبان از سریال “بچه مهندس”  به کارگردانی علی غفاری گفت: مردم در جامعه از من می‌پرسند که سرلک کیست، بچه شما مژگان است یا جواد، بالطبع با این سوالات یعنی سریال را دیده‌اند. مخاطبان نظر مثبت دارند و به من می‌گویند به دلیل گریم و شکل جدید مرا نشناخته‌اند.
این بازیگر درباره چالش نقش خود در سریال “بچه مهندس”  به کارگردانی علی غفاری اظهار کرد: “بچه مهندس” قصه‌های متفاوتی دارد و نقش من پدری است که در یکی از ماه‌های سال یعنی مردادماه همسرش فرزند او را به پرورشگاه می‌برد و در همان زمان دو بچه یک دختر و پسر دیگر نیز به این پرورشگاه سپرده می‌شوند و او نمی‌داند کدام بچه فرزندش است و می‌خواهد او را ببیند.
کریم اکبری‌مبارکه
کریم اکبری‌مبارکه بازیگر ایرانی
کریم اکبری‌مبارکه با اشاره به سکانس دوست داشتنی اش در سریال “بچه مهندس”  به کارگردانی علی غفاری افزود: مهم‌ترین سکانسی که آن را دوست دارم مربوط به بخشی از سریال می‌شود که من و جواد با هم برخورد می‌کنیم و جواد به من می‌گوید دیگر نمی‌خواهم بیایی، این همه سال کجا بودی و گریه می‌کرد.
فاز دوم سریال بچه مهندس
اکبری‌مبارکه بازیگر سریال امام علی درباره مراحل تولید “بچه مهندس” تصریح کرد: فاز دوم سریال بچه مهندس به تهیه کنندگی سعید سعدی شروع و در حال فیلمبرداری در لوکیشن بوستان ولایت تهران است. برای آن که کار من در فیلمبرداری تمام شود تقاضا کردم فاز سوم را به فاز دوم متصل کنند تا بازی من تمام شود، اما سعید سعدی  تهیه کننده این سریال قبول نکرد.
کریم اکبری‌مبارکه
اکبری‌مبارکه
این بازیگر درباره انتقال پیام سریال “بچه مهندس” به کارگردانی علی غفاری به مخاطبان بیان کرد: آن چه در جامعه می‌بینم این است که مخاطبان از سریال “بچه مهندس” خوششان آمده و این اثر به موضوع خاصی پرداخته است و توانسته پیام خود را به مخاطب منتقل کند.
اکبری مبارکه بازیگر سریال بچه مهندس با اشاره به دلایل استقبال از سریال “بچه مهندس” خاطرنشان کرد: با توجه به این که هر کسی کودکی خود را گذرانده تا به بزرگی برسد، برخی نیز پدر و مادر خود را از دست داده‌اند، طعم یکی از این دو یا هر دو را کشیدند و برخی خانواده‌ها نگران وضعیتی مانند وضعیت جواد هستند که فرزندانشان به سرنوشت جواد‌ها دچار نشوند بنابراین سریال را دوست دارند و می‌خواهند ببینند تکلیف جواد و مژگان به کجا می‌رسد.
14
کد مطلب: 132270