محمد گلریز: با تمام وجود از فعالیت‌های هسته‌ای کشورم حمایت می‌کنم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
 
محمد گلریز
 
محمد گلریز
 
محمد گلریز خواننده گفت: خلق آثار با موضوع حمایت از فعالیت های هسته ای می تواند در ایجاد روحیه برای مردم و دانشمندان هسته ای ما بسیار موثر باشد و بنده برای کار در این حوزه با کمال میل اعلام آمادگی می کنم.
به گزارش ستاره ها به  نقل از تسنیم؛ محمد گلریز خواننده با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شدت بخشیدن به فعالیت های هسته ای گفت: مقام معظم رهبری مکررا سال های سال است که دارند این موضوع را عنوان می کنند که امریکا دشمن ما و شیطان بزرگ است و دروغگو است و بارها هم از جانب خودشان و هم از قول امام راحل فرموده اند که این ها اساسا با انقلاب و اسلام دشمن هستند و قصد ریشه کنی انقلاب ما را دارند.
وی ادامه داد: لذا ما نباید هرگز تهدیدها و وعده های آنها را باور کنیم و باید به جوانان خودمان ایمان و اتکا داشته باشیم. مقام معظم رهبری نیز این بار دیگر در سخنان شان اتمام حجت کردند که فرمودند که ما به اروپا هم نباید هرگز اعتماد کنیم و این ها قصد وفای به عهد ندارند.
این خواننده با اشاره به ضرورت پایبندی به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: ما باید به اقتصاد مقاومتی خودمان پایبند باشیم و به توانایی های جوانان خودمان بپردازیم تا تمام جهان از جمله آمریکا در مقابل ایران اسلامی سر تعظیم فرود باورند. بسیاری از جوانان ما در کشورهای اروپایی و امریکا در راس مراکز مهم اقتصادی پزشکی و علمی قرار دارند و نخبگان بسیاری داریم که بخاطر پرداخته نشدن در کشور خودمان از کشور خارج شده و در کشورهای بیگانه و دشمن به موفقیت دست پیدا کرده اند.
وی در ادامه تصریح کرد: مردم همیشه پای کار هستند و همیشه وفاداری خود را ثابت کرده اند مثلا در همین روز قدس به فرمایش مقام معظم رهبری از هرسال بیشتر در صحنه حضور پیدا کردند. مردم ما با هوشند و به مسائل سیاسی و اجتماعی آگاهی دارند و به اسلام و انقلاب پایبند هستند و اینک این مسئولا ن ما هستند که باید فرمایشان رهبر انقلاب را سرحوله کار خود قرار دهند و به آنها عمل کنند.
گلریز در پایان با اشاره به اهمیت حمایت از فعالیت های هسته ای کشور خاطرنشان کرد: بنده از تاریخی که وارد عرصه هنر شدم هدفم چیزی جز فعالیت در راستای پاسداری از ارزشهای انقلاب نبوده و نیست و در زمینه حمایت از فعالیت های هسته ای که مسئله بسیار مهمی هست نیز با تمام وجود حاضرم کار کنم چرا که می تواند در ایجاد روحیه برای مردم و دانشمندان هسته ای ما بسیار موثر باشد و بنده برای کار در این حوزه با کمال میل اعلام آمادگی می‌کنم.
14
کد مطلب: 132242