ارزان‌ترین خودروی کراس اوور جهان کدام است؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷
 
این میزان هزینه برای خودروهای داچیا بسیار ارزان‌تر از مبلغی است که مشتریان آمریکایی و خریداران برای نیسان ورسا یا میتسوبیشی میراژ می‌پردازند
به گزارش ستاره ها به نقل از عصر ایران؛ آیا به دنبال یک خودروی جدید  ساده، ارزان و بدون زرق و برق هستید؟ داچیا برندی است که باید مستقیم به سراغش بروید. برندی که در میان اروپایی‌ها به ساخت خودروهای ارزان معروف است و اینک با ارائه مدل ارزانتری از محصولات خود بازار را متعجب کرده است.
 به نقل از "کاراسکوپ"، اساس این مدل ارزان از ساندرو استپ‌وی گرفته شده که یک حدواسط بین کراس‌اوور و هاچ‌بک‌‌هاست و در شمار ارزان‌ترین خودروهای این سگمنت بازار قرار دارد. اما این بار داچیا یک مدل ارزان‌تر از این خودرو را با موتوری کوچک در تنظیمات "شهری" ارائه کرده و مدل پایه آن را با قیمت 10 هزار 500 یورو (12500 دلار آمریکا) می‌فروشد.
ارزان‌ترین کراس جهان کدام است؟
این میزان هزینه برای خودروهای داچیا بسیار ارزان‌تر از مبلغی است که مشتریان آمریکایی و خریداران برای نیسان ورسا یا میتسوبیشی میراژ می‌پردازند. اروپایی‌ها نیز مجبور به هزینه بیشتری برای این خودروها هستند و از این رو داچیا استپ‌وی در نسخه جدید بسیار رقابتی‌تر ظاهر می‌شود.
در حال حاضر ساندرو یکی ازرکن های اساسی حمل و نقل شهری در بازارهای اروپایی و آمریکایی محسوب می‌شود و مدل جدید آن با یک موتور 4 سیلندر   75 اسب‌بخار توان و 97 نیوتن‌متر گشتاور دارد.
این نسخه  "شهری" 4 سانتی‌متر بیش از ساندروهای معمولی از سطح زمین فاصله گرفته و در ساختار خود از عناصری میله‌های سقفی، جلوپنجره کرومی، چرخ‌‌های 16 اینچی و صفحه محافظ بخش زیرین خودرو بهره می‌برد و البته این خودرو از عصر حجر نیامده و به یک سامانه تهویه مطبوع  نیز مجهز است.
ارزان‌ترین کراس جهان کدام است؟
 
14
کد مطلب: 132232