روابط عاشقانه سلبریتی‌ها که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
 
سلبریتی‌ها
 
سلبریتی‌ها
 
در حالی که بسیاری از زوج های سلبریتی نتوانستند رابطه خود را تا 2018 ادامه دهند، برخی دیگر سال جدید را با رابطه ای عاشقانه آغاز کرده اند و به نظر می رسد از این رابطه بسیار خوشحال هستند.
به گزارش ستاره ها به نقل از برترین ها: در حالی که بسیاری از زوج های سلبریتی نتوانستند رابطه خود را تا سال 2018 ادامه دهند، برخی دیگر سال جدید را با رابطه ای بسیار عاشقانه آغاز کرده اند و به نظر می رسد از این رابطه بسیار خوشحال هستند. از عشق جدید لئوناردو دی کاپریو با کامیلا مورونه تا نامزد جدید داکوتا جانسون، می خواهیم امروز در مورد عشق های جدید سلبریتی ها که در سال 2018 کسی انتظار آن ها را نداشت صحبت کنیم.
1- لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
جدای از این که زنان زیادی با لئوناردو دی کاپریو روابط عاشقانه داشته اند، اما به نظر می رسد که این بازیگر سرشناس و محترم علاقه خاصی به کامیلا مورونه دارد که یک مدل تنها 20 ساله است. بنابراین می توان گفت که بین این دو رابطه بسیار عمیق عاطفی وجود دارد وگرنه کسی دی کاپریو را در حال خارج شدن از خانه مورونه در لس آنجلس نمی دید. کامیلا دختر زیبا و دوست داشتنی است که 23 کمتر از دی کاپریو سن دارد اما به نظر می رسد که وی حتی در چنین سن کمی نیز اهمیتی به موضوعات جانبی در روابط عاشقانه مانند اختلاف سنی زیاد نمی دهد.
2- تام کروز و ونسا کیربی
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
بیش از 5 سال از جدایی تام کروز و کیتی هولمز و پایان دادن به زندگی ظاهراً قشنگشان می گذرد. خوشبختانه هر دوی آن ها آن دوران سخت و تاریک را پشت سر گذاشته اند و دردهای آن دوره را فراموش کرده اند و این کار بدون شک گامی درست و مهم بعد از یک جدایی دردناک بوده است. در این میان تام کروز با عشق تازه ای که پیدا کرده به نظر می رسد که آن دوران را به کلی فراموش کرده است. در حالی که کیتی هولمز در یک رابطه عاشقانه بسیار گرم با جیمی فاکس است، تام کروز نیز عشق را در ونسا کیربی یافته است. این دو دائماً در کنار هم بوده و طرفدارانشان از این رابطه استقبال کرده اند.
3- داکوتا جانسون و کریس مارتین
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
 داکوتا جانسون در خفا عشق تازه خود را پیدا کرده و بسیاری برای دانستن بیشتر در مورد این مرد خوش شانس کنجکاو هستند. عشق جدید داکوتا جانسون، خواننده اصلی گروه موسیقی Coldplay است و کریس مارتین نام دارد. زمانی که برای اولین بار پیاده روی این دو در کنار هم در یک غروب آرام توسط رسانه ها شکار شد به نظر می رسید که جانسون از بودن در کنار مارتین احساس خوشبختی و آرامش می کند. ظاهراً رابطه عاشقانه این دو بسیار عمیق بوده و تصاویری که این دو را در کنار هم نشان می دهد در حالی که داکوتا دست مارتین را رها نمی کند نشان می دهد که داکوتا به شدت شیفته عشق جدید زندگی خود است.
4- اما واتسون و کورد اوورستریت
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
سرانجام اما واتسون مرد رویاهایش را پیدا کرد و به نظر می رسد که طرفداران این بازیگر جوان و دوست داشتنی دلایل زیادی برای خوشحال شدن از این رابطه عاشقانه داشته باشند. وی که بیشتر به خاطر شخصیت خندان و جذاب مجموعه فیلم های «هری پاتر» شناخته می شود با نقش آفرینی های جدید خود دل میلیون ها بیننده را برده است. شخصیت فرهیخته مآبانه، باهوش و طبیعت عجیب و غریبش باعث شد که وی اکنون یکی از بهترین بازیگران زن هالیوود باشد و در جوانی با اعتباری خیره کننده دست یابد. این زوج شاد و دوست داشتنی، قدم زنان و در حالی که دست در دست هم داشته و به نظر می رسید به شدت توسط یکدیگر جادو شده اند در خیابان رویت شدند.
5- نیک جوناس و مادلین بروور
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
نیک جوناس که بیشتر به عنوان عضو سابق گروه برداران جوناس شناخته می شود، ظاهراً وارد رابطه ای عاشقانه با مادلین بروور شده است. این دو در یک غروب آرام در کنار هم بوده و ظاهراً بشدت شیفته یکدیگر هستند. نیک جوناس که یک خواننده و ترانه سرای 26 ساله است هنگامی که با مادلین بروور، بازیگر سریال «سرگذشت ندیمه» (The Handmaid’s Tale) قرار شام داشت دیده شد. این دو زوج عاشق جدید هالیوود به نظر می رسند اما کسی نمی داند که در سال های آینده چه اتفاقاتی در انتظار آنهاست.
6- ایمی شومر و کریس فیشر سرآشپز
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
ایمی شومر بدون شک یک بازیگر و کمدین استند آپ بااستعداد و فوق العاده است که توجه سرآشپزی سرشناسی مانند کریس فیشر را به خود جلب کرده است. نه تنها عشق این دو بسیاری را کنجکاو کرده بلکه مشخص شد که این دو همین اواخر پیمان زناشویی بسته اند. ظاهراً همه چیز بین این دو خیلی خوب پیش می رود و این دو زندگی خوب و شادی در کنار هم دارند.
اوایل سال کنونی میلادی، ایمی شومر و کریس فیشر اعلام کردند که آن ها اکنون زن و شوهر بوده و با یک عکس عاشقانه در برابر دوربین ها رابطه خود را جاودانه ساختند. ماه نوامبر گذشته این دو در حال صحبت کردن سر میز شام در نیویورک سیتی دیده شدند اما هیچ کدام از آن ها مایل نبود به شایعاتی که در مورد رابطه عاشقانه آن ها در جریان بود پاسخی بدهد. در نهایت واقعیت ماجرا مشخص شده و بسیاری را حیرت زده کرد و البته کسی نمی داند که رابطه بین این دو چه زمان و چگونه شکل گرفته است.
7- مایلی بابی براون و جیکوب سارتوریوس
روابط عاشقانه سلبریتی‌های مشهور در سال ۲۰۱۸ که هیچ کس انتظار آن‌ها را نداشت
سرانجام رابطه عاشقانه این دو به طور رسمی اعلام شد و اکنون می توان اخبار خوب جدیدی را در صفحه اینستاگرام مایلی بابی براون دید. او خوش شانس بود که توانست یکی از بازیگران سریال پرطرفدار «چیزهای عجیب تر» (Stranger Things) بوده و با مهارت تمام نقش شخصیت «یازده» (Eleven) را بازی کند؛ دختری با قدرت های فراطبیعی. مدت کوتاهی پس از انتشار این سریال، بسیاری کنجکاو شدند که این دختر را بیشتر بشناسند زیرا تا آن زمان وی بازیگر نوجوانی شناخته نشده بود.
با نقش آفرینی بی نقص و حضور جذاب او در این سریال، تنها به زمان نیاز بود تا جهان شیفته این دختر زیبا شود. اگر چه مایلی بابی براون تنها یک نوجوان است اما این موضوع باعث نشده که وی رابطه عاشقانه ای را با جیکوب سارتوریوس که یک خواننده و شخصیت اینترنتی شناخته شده است برقرار نکند. مایلی بابی براون بدون شک یک دختر نوجوان افسونگر است که توانسته در مدت زمان بسیاری کمی، دل بسیاری را بدست آورد.
14
کد مطلب: 132181