احسان حاج‌صفی:از لغو بازی های تدارکاتی انگیزه بیشتر می‌گیریم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴
 
احسان حاج صفی
 
احسان حاج صفی
 
ملی‌پوش فوتبال ایران می گوید بازیکنان تیم ملی با بیشترین انگیزه ممکن خود را برای حضور در جام جهانی آماده می‌کنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، احسان حاج صفی در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط تیم ملی ۱۱ روز پیش از شروع بزرگترین رقابتهای ورزشی دنیا، اظهار کرد: در فاصله کمی که تا آغاز جام جهانی باقی مانده، بازیکنان تیم ملی هر آنچه در توان دارند در تمرینات می گذارند تا بتوانند آنچه مدنظر سرمربی تیم ملی و کادر فنی است انجام دهند. شما می توانید در هر جلسه از تمرین انگیزه بالای بازیکنان را ببینید و این چیزی است که ما به آن نیاز داریم.
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه در تیم ملی همه متحدند و فقط به موفقیت تیم در روسیه فکر می کنند گفت: همه ما از بازیکنان تا کادر تیم ملی هم قسم شده ایم تا بتوانیم نمایشی آبرومند در جام جهانی به نمایش بگذاریم. می دانیم چشم مردم ایران و چشم مردم دنیا به این مسابقات است بنابراین با مسئولیت پذیری بالا از تک تک لحظات برای رسیدن به آمادگی مدنظر کادر فنی استفاده می کنیم. جام جهانی جایی نیست که شما با شانس و فرصت بتوانید خودی نشان دهید. برای موفقیت در جام جهانی باید به تک تک جزئیات فکر کرد و برای همه دقایق بازیهای برنامه ریزی داشت.
حاج صفی با ابراز تاسف از لغو تعدادی از بازیهای تیم ملی در دوران آماده سازی جام جهانی گفت: متاسفانه این اتفاق افتاده اما دیگر نمی شود کاری کرد. می دانیم که حریفان در حال انجام بازیهای دوستانه در روز فیفا هستند اما بازیکنان تیم ملی از این مشکلات انگیزه بیشتری هم می گیرند و شما در تمرینات می توانید متوجه شوید بعد از اینکه چنین اتفاقاتی در دوران آماده سازی تیم ملی افتاد، بازیکنان با روحیه و انگیزه دو چندان کار خودشان را پیش می برند. این را می خواهم بگویم که موضوعات خارجی در کار ما تاثیر نمی گذارد چون به هدف بزرگی فکر می کنیم. برای ما فقط تیم ملی و شاد کردن مردم اهمیت دارد؛ هوادارانی که فارغ از مسائل باشگاهی همیشه پشت تیم ملی بوده اند.
وی با اشاره به شرایط کمپ تیم ملی در باشگاه بشیکتاش گفت: اینجا همه چیز عالی است. امکانات خوبی برایمان مهیا شده و در شرایط خوبی این اردو را پشت سر می گذاریم. امیدوارم در این چند روز باقی مانده تا پایان این اردو هم بتوانیم با همین شکل کارمان را پیش ببریم و با آمادگی حداکثری وارد جام جهانی شویم.
14
کد مطلب: 131985