جدیدترین پست اینستاگرامی ظریف /عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
 
محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از برترین ها: محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.
جدیدترین پست اینستاگرامی ظریف
ظریف نوشت: «از شنیدن خبر درگذشت خانم مژگان خطیبی بسیار متاثر شدم. امیدوارم نصیب او که سالها بدلیل بیماری خاص ریه، به سختی نفس می کشید؛ نفس کشیدن در بهشت و فضای قدسی رحمت الهی باشد.
اول مرداد ماه ۹۴ توفیق داشتم در همایش ملی سازمانهای مردم نهاد حوزه سلامت که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، در خدمتشان باشم. لااقل برای لحظاتی، همه را از قفس تنگ خودبینی ها و دنیازدگی ها، به بیکران نگاه لطیف اش به زندگی و زلالی مهربانی و بزرگواری اش برد.
روی سن، ماسک اکسیژن را برداشت و از حاضران خواست "فقط چند ثانیه" مثل او نفس بکشند. شاید برای اینکه یادآوری کند، وظیفه همگان و بویژه مسوولان، رساندن اکسیژن و توسعه فضای تنفس برای زندگی شهروندان است.
در این روزها و شبهای نورانی ضیافت الهی برای آرامش و رستگاری ابدی مژگان عزیز، و نیز برای سلامتی عاجل تمام هموطنانی که گرفتار بیماری هستند، دعا کنیم. "فقط چند ثانیه" به او و هزاران بیمار نیازمند پیوند فکر کنیم؛ و قبل از آنکه دیر شود، با تصمیم به موقع خود آنها را یاری دهیم.»
14
کد مطلب: 131980