منظمی: هفته آینده داستان حقوق سی‌چلو تمام می‌شود/ او علاقه‌ای به هدایت تیم‌ ب نداشت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹
 
امیرحسین منظمی
 
امیرحسین منظمی
 
دبیر فدراسیون والیبال گفت: کادر فنی تیم ملی "ب" ایرانی است و هفته آینده معرفی می شود تا تمریناتشان را از ۱۹ خرداد آغاز کنند.
به گزارش ستاره ها؛ امیرحسین منظمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عدم حضور خوان سیچلو در ایران برای گفت‌وگو با مسئولان فدراسیون والیبال در رابطه با ادامه‌ همکاری و هدایت تیم‌ ‌ملی "ب" در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و صحبت‌های احمد ضیایی در مورد سپردن هدایت تیم‌ ‌ملی در بازی‌های آسیایی توسط کادر فنی ایرانی با وجود ماه‌ها تلاش برای جلب رضایت سیچلو، اظهار کرد: در این که کادر فنی ایرانی در بازی‌های آسیایی هدایت تیم‌ ‌ملی "ب" والیبال را بر عهده خواهد گرفت و ادامه‌ همکاری با سیچلو منتفی است، پنهان کاری در کار نیست. اولویت فدراسیون والیبال بر ادامه‌ همکاری با این مربی آرژانتینی بود،  ولی با توجه به صعود تیم سیه‌نا به لیگ برتر والیبال ایتالیا گویا سیچلو علاقه‌ای به هدایت تیم‌ ‌ملی "ب" ندارد و ذهنش درگیر رقابت های سری A  است.
دبیر فدراسیون والیبال، ادامه‌ داد: ما علاقه داشتیم تا سیچلو به قولش عمل کند و به ایران بیاید و با او درباره برنامه و خواسته‌هایش صحبت کنیم، اما هر چه پیغام و پسغام فرستادیم پاسخی نگرفتیم. پس از این که ضیایی با او  تماس گرفته بود معلوم شد که ادامه‌ همکاری با سیچلو منتفی است.
او در ادامه‌ صحبت‌هایش گفت‌: تصمیم بر این شده تا هدایت تیم‌ ‌ملی "ب" به کادر فنی ایرانی سپرده شود و مطمئنا با این ترکیب نیز تیم‌ ‌ملی نتیجه‌ خوبی می‌گیرد.
منظمی درباره زمان آغاز اردوی تیم‌ ‌ملی "ب" برای حضور در بازی‌های آسیایی ، اظهار کرد: بر اساس برنامه قرار است این اردو از ۱۹ خرداد آغاز شود. فدراسیون والیبال اسامی ۵۰ بازیکن را به کمیته ملی المپیک ارسال کرده و پس از صحبت با مربیان و هماهنگی با مربیان تیم‌های ملی در دیگر رده‌ها، درباره بازیکنان راه یافته به اردو تصمیم گیری می‌شود.
دبیر فدراسیون والیبال در جواب این سوال که چرا سیچلو با وجود ماه‌ها عدم حضور در ایران از فدراسیون والیبال مبلغی قابل توجه به عنوان حقوق دریافت می کرده و این که چرا و چگونه در سال ۲۰۱۵ چنین قراردادی امضا شده است، پاسخ داد: در این که در آن زمان این قرارداد به این صورت تنظیم شده است، هیچ اطلاعاتی ندارم. منتظر هستیم تا سیچلو در هفته‌های آینده به ایران بیاید تا قراردادش را فسخ کنیم و داستان این حقوق‌ها نیز تمام شود.
منظمی در پایان درباره عملکرد ضعیف تیم‌ ‌ملی والیبال در سه بازی اول هفته‌ نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ و شکست ناباورانه پس از هشت سال  برابر ژاپن گفت‌: به نظرم در روزی که نجنگیم محکوم به باخت هستیم. باید برای هر امتیاز در چنین رقابت‌های مهمی جنگید. در هفته‌ اول تیم ما در دریافت اول عملکرد ضعیفی داشت و به هیچ عنوان مهاجمان خوب تغذیه نشدند. در کل معتقدم در همه پست‌ها ضعف مشهود بود.
14
کد مطلب: 131699