برخی‌ها خیلی فراموشکار هستند
علیزاده: مطمئنم مدال برنز آسیا را در جاکارتا جبران خواهم کرد/ انتظارم از خودم بیشتر بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
 
 
کیمیا علیزاده
 
دارنده نشان برنز مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا گفت: کار بسیار سختی را در بازی‌های آسیایی پیش‌رو دارم اما مطمئنم مدال برنز قهرمانی آسیا را در اندونزی جبران خواهم کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، کیمیا علیزاده در خصوص مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان که تیرماه سال گذشته برگزار شد، مسابقات قهرمانی آسیا اولین حضور من در مسابقات بین‌المللی بود. خیلی انتظارم از خودم بیشتر بود اما آن چیزی که باید می‌شد، اتفاق نیفتاد. 
وی تاکید کرد: انتظارت از من خیلی بالا است و همه انتظار دارد کیمیا در هر مسابقه‌ای حتما موفق به کسب مدال شود و خیلی‌ها هم فراموشکار هستند. تا به امروز در اکثر مسابقاتی که حضور داشتم با مدال بازگشتم اما بعد از این مسابقات با وجودی که خودم خیلی ناراحت بودم و از کسب مدال برنز آسیا اصلا راضی نبودم، خیلی‌ها عنوان کردند این نتیجه بسیار بد و ناامید کننده بوده است. 
دارنده نشان برنز مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در ویتنام تصریح کرد: متاسفانه خاصیت برخی‌ها اینگونه است که خیلی فراموشکار هستند. در ویتنام نیز به حریف خود در نیمه‌نهایی نباختم و مغلوب اشتباهات خودم شدم. اگر بخواهم بگویم که مدت‌ها از مسابقه دور بودم و آسیب دیدگی‌هایی نیز داشتم، بهانه خواهد بود. این مشکلات شاید درصدی از دلایل باخت من باشد اما باز هم بهانه است، چرا که حریف ویتنامی تکواندوکار خوبی نبود که بخواهم مغلوب او شوم.
علیزاده در ادامه بیان کرد: متاسفانه در 2 ثانیه پایانی، بازی از دستم در رفت و مسابقه را واگذار کردم. در روز مسابقات نیز کلا از بازی اول روی‌پا نبودم و آن روز، روز من نبود. قطعا تلاش خواهم در صورتی که در مسابقات آینده عضو تیم ملی بودم و این توان را داشتم به مسابقات اعزام شوم، تمام اشتباهات خود را جبران کنم و تمرینات بیشتری داشته باشم.
وی افزود: اردوی مسابقات قهرمانی آسیا یک اردوی 2 ماه بود و بیشتر به جای تمرین به دنبال کارهای درمانی  بودم. مجوز پزشکی حضور در این مسابقات را دریافت کرده بود و مشکلی نیز نداشتم اما بیشتر به دنبال درمان بودم تا به این مسابقات برسم. برای بازی‌های آسیایی قصد دارم تمرینات بیشتری داشته باشم و در آن مسابقات بتوانم خودم باشم.   
دارنده نشان برنز المپیک ریو در خصوص اینکه در اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا مانند مسابقات جهانی و المپیک ریو به مدال برنز دست یافته است، گفت: در اولین مسابقات کشوری خردسالان، نونهالان و حتی نوجوانان نیز برنز گرفته بودم و در مسابقات جهانی و المپیک نیز به مدال برنز دست یافته بودم. تنها یک برنز آسیا را کم داشتم که استارت خود برای کسب مدال طلای مسابقات آینده را بزنم.
علیزاده در خصوص بازی های آسیایی اندونزی به تسنیم گفت: در بازی‌های آسیایی یک وزن بالاتر و در وزن 67- کیلوگرم بازی خواهم کرد و در مدت باقی مانده نیز تلاش خواهم کرد تا در این وزن بازی‌های آسیایی حضور داشته باشم.  کار بسیار سختی را پیش‌رو دارم اما مطئنم این مدال برنز آسیا را در اندونزی جبران خواهم کرد و عملکرد بهتری از این مسابقات خواهم داشت.
14
کد مطلب: 131622