تجلیل فدراسیون بدنسازی از کوچک ترین نویسنده ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
 
 
سید راستین فیاضی کوچک ترین نویسنده ایران
 
پیش از ظهر امروز و در محل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از سید راستین فیاضی کوچک ترین نویسنده ایران تجلیل شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در تجلیل از کوچک ترین نویسنده ایران، ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون ضمن تبریک به سید راستین و خانواده اش بخاطر کسب چنین افتخار بزرگی برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

پورعلی فرد در این مراسم حکمی را با متن ذیل به همراه یک هدیه به کوچکترین نویسنده ایران اهدا کرد.

سید راستین فیاضی عزیز

با سلام
کتاب زیبا و پند آموز "آشی که سنجاب برای گرگ پخت" را نه یکبار بلکه چندین بار خواندم. کتابی که هوش سرشار و نبوغ ذاتی شما را نشان می دهد. در آن کتاب که به قلم شیوای شما به رشته تحریر در آمده است به این واقعیت پی بردم که میشود هر کاری را با اندکی تعقل انجام داد، حتی اگر این کار سخت دوستی سنجاب و گرگ باشد.

اگر چه به شما لقب کوچک ترین نویسنده ایران را داده اند، اما شما از اندیشه بزرگی برخوردارید و بدون شک یک روز، یکی از بزرگ ترین نویسندگان ایران خواهید شد.

وقتی در سن 7 سالگی به چنین مهمی دست پیدا می کنید مشخص است که هدف بزرگی داشته و سن و سال برای شما تنها یک عدد است.

در میان همه کتابهای جور واجور موجود در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، افتخار می کنیم که کتاب "آشی که سنجاب برای گرگ پخت" به قلم شما هم وجود دارد. کتابی که از ارزش و اعتبار بسیاری برای ما و جامعه ما که تو و امثال تو آینده ساز آن هستند برخوردار است.

اطمینان دارم از این پس در عالم کتاب و نویسندگی بیشتر از اینها از شما خواهیم شنید و این واقعیتی است که باید سرعت آن را دید و پله های ترقی را برای شما به خوبی مهیا ساخت.

به پاس کار بزرگی که انجام داده و لقب ارزشمندی که دریافت داشته اید، صمیمانه ترین مراتب تقدیر و تشکر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تقدیم حضورتان می گردد. امیدوارم در ادامه راه شاهد موفقیتهای هرچه بیشتر شما باشیم.
14
کد مطلب: 130430