"فصل سکوت" فرهاد هراتی منتشر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷
 
 
فرهاد هراتی
 
آلبوم موسیقی بی‌کلام "فصل سکوت" با هنرمندی فرهاد هراتی آهنگساز و رهبر ارکستر در قالب یک اثر تجربی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.
به گزارش ستاره ها به نقل  از هنرآنلاین؛ فرهاد هراتی آهنگساز و رهبرارکستر با هدف تولید اثری متفاوت و تجربی در عرصه موسیقی بی کلام آلبوم "فصل سکوت" را وارد بازار موسیقی کرد.
این هنرمند که طی سال های گذشته چه در قالب انفرادی و چه به عنوان رهبر ارکستر "نامیرا" فعالیت های زیادی با خوانندگان و نوازندگان شناخته شده کشورمان داشته با انتشار دل نوشته ای از دغدغه های خود برای تولید این آلبوم بی کلام سخن گفت.
در بخشی از متن نوشته شده از سوی فرهاد هراتی آمده است: "سکوت آدمی، آمیخته ای از سرفصل های رنگین زندگی است. ورق هایی آغشته به ناکامی ها و کامیابی ها. کتابی قطور از شکست ها و پیروزی ها. عجیب ترین و شگفت انگیز ترین های دریافت های ما از جهان هستی. ما همواره در سکوت بزرگ می شویم و سکوت ما روز به روز بزرگ تر.
فصل سکوت روایتگر مسیر تبدیل سکوت به فریاد و تصمیم برای دستیابی به نهراسیدن و حرف زدن و باور آنکه من هنوز زنده ام و امیدوار. فصل سکوت، ۷۷ روز و شب را برای خلق کامل خود، تجربه کرده است. با تمام وجود به ساخت این اثر مشغول بودم. ۳۳ روز ساخت تمامی قطعات برای پیانو و ۴۴ روز تنظیم اثر برای سازهای دیگر.
14
کد مطلب: 130271