زمین خوردن‌های خانم بازیگر سوژه‌ رسانه‌ها شد!/عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
 
او پس از مصاحبه‌ای در روز شنبه زمین خورد و می‌شد از روی چهره اش نشانه‌هایی از خجالت و دستپاچگی را دید. اطرافیان به سرعت به او کمک کردند که روی پاهایش بایستد. خانم میرن سعی می‌کرد تا درد کشیدنش به چشم نیاید. شدت زمین خوردن آنقدر زیاد بود که کفش از پای خانم میرن درآمد. به غیر از دقایق زمین خوردن در کل خانم هلن میرن روز...
به گزارش ستاره ها به نقل از تابناک: آیا خانم (هلن میرن) در سقوط و زمین خوردن هایش از جنیفر لورنس الهام گرفته است؟! معروف است که جنیفر لورنس مشهورترین زمین خوردن‌ها را در جشنواره‌های بزرگ به خصوص در مراسم اسکار داشته است,، اما گویی هلن میرن ۷۲ ساله هم از او عقب نمانده و در یک سقوط حماسی در جشنواره‌ی سینمایی کن ۲۰۱۸ مرکز توجه دوربین‌های خبری قرار گرفته است.
او پس از مصاحبه‌ای در روز شنبه زمین خورد و به راحتی می‌شد از روی چهره اش نشانه‌هایی از خجالت و دستپاچگی را دید. اطرافیان به سرعت به او کمک کردند که روی پاهایش بایستد. خانم میرن سعی می‌کرد تا درد کشیدنش به چشم نیاید.
 شدت زمین خوردن آنقدر زیاد بود که کفش از پای خانم میرن درآمد. به غیر از این دقایق زمین خوردن در کل خانم هلن میرن روز خوبی داشت و به همه‌ی برنامه هایش رسید.
در ضمن استایل او بسیار زیبا بود. آرایش ملایم با کت بنفش زیبایی که به تن داشت سنش را جوان‌تر از سن واقعی نشان می‌داد. البته این اولین زمین خوردن خانم میرن نیست؛ او در سال ۲۰۱۶ در هنگام نمایش فیلم (The Unknown Girl) زمین خورد.
میرن در جشنواره‌ی سینمایی برلین در زمان نمایش فیلم سینمایی (The woman in Gold) هم زمین خورد و شرایط سختی را تجربه کرد.
14
کد مطلب: 130256