کنسرت «ریچارد کلایدرمن» هم لغو می‌شود؟!
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
 
کنسرت «ریچارد کلایدرمن»
 
کنسرت «ریچارد کلایدرمن»
 
کنسرت کیتارو بالکل لغو شد و کنسرت ریچارد کلایدرمن هم تا مرز لغو شدن حرکت کرده و با توجه به برخورد قاطع با موضوع پاموک که مطمئنا اعضای وزارت ارشاد هم باید پاسخگو باشند بعید است کسی دل و جرأت دعوت از کلایدرمن نوازنده 64 ساله فرانسوی را داشته باشد.
هفت صبح نوشت: پس از هجمه برخی رسانه های شناخته شده اصولگرا، تمام برنامه های پاموک لغو شد او از بعدازظهر چهارشنبه تا جمعه بعدازظهر که به ترکیه بازگشت وقت خود را صرف گشت و گذار در موزه فرش و بازار تهران و رستورانگردی کرد بدون آن که به نمایشگاه کتاب برود و یا بزرگداشت خاصی برای او برگزار شود.
کنسرت «ریچارد کلایدرمن» هم لغو می‌شود؟!
در همین حیص و بیص کنسرت کیتارو بالکل لغو شد و کنسرت ریچارد کلایدرمن هم تا مرز لغو شدن حرکت کرده و با توجه به برخورد قاطع با موضوع پاموک که مطمئنا اعضای وزارت ارشاد هم باید پاسخگو باشند بعید است کسی دل و جرأت دعوت از کلایدرمن نوازنده 64 ساله فرانسوی را داشته باشد. کیهان درباره این پیانیست فرانسوی نوشته بود:
«کلایدرمن که در در سال های 1991 و 1998 اثرهایی را با عنوان «یهودی تنهای اسرائیل» و «50 سال برای اسرائیل» عرضه کرده و برای اجرای کنسرت به اسرائیل سفر کرده است، از معدود موزیسین هایی است که آشکارا از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند.»
کلا بهره وری بخش فرهنگی این روزنامه دردوران شکوفایی خود قرار دارد. به هر حال با این تحلیل بعید است کلایدرمن از نزدیکی ایران هم بتواند گذر کند. فقط می ماند الیور استون، که معلون نیست چگونه قسسر در رفته است.
14
کد مطلب: 129825