نمایشگاه بین‌المللی کتاب در بین‌الحرمین /عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
 
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب شهر مقدس کربلا، در آستانه اعیاد شعبانیه در بین‌الحرمین افتتاح شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: دو آستان مقدس حسینی و عباسی (ع) در آستانه اعیاد مبارک شعبانیه، اقدام به برپایی چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب شهر مقدس کربلا ویژه زائران و مجاوران حرمین شریفین در بین‌الحرمین کرده است.

این نمایشگاه بخشی از فعالیت‌های فرهنگی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی ربیع‌الشهداء است که در روز سوم شعبان و همزمان با میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) آغاز به کار خواهد کرد.
 


عباس معین مدیر این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب کربلا از حضور بیش از ۱۳۳ مؤسسه مطبوعاتی، انتشاراتی و پژوهشی بومی و غیر بومی از کشور‌های مختلف جهان از جمله مصر، لبنان، سوریه، اردن، ایران و بریتانیا در این نمایشگاه خبر داد.
 
وی با بیان اینکه پیش از برپایی این نمایشگاه جلسه‌ای با مدیران و مسئولان این مؤسسات برای اطلاع از آمادگی آن‌ها و ارائه مقررات نمایشگاه بین‌المللی کتاب کربلا داشتیم، ابراز امیدواری کرد که این دوره نیز همانند دوره‌های قبل با موفقیت تمام و استقبال پرشور بازدیدکنندگان کار خود را ادامه دهد.
 
در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب کربلا که از ۲۶ فروردین ماه با حضور مجموعه رسانه‌ای امام حسین (ع) در منطقه بین‌الحرمین آغاز به کار کرده است، برنامه‌های متنوع و فعالیت‌های مذهبی ـ. فرهنگی با هدف خدمت به مذهب تشیع و نشر تعالیم و فرهنگ اهل بیت (ع) ارائه می‌شود.
14
کد مطلب: 127768