خلیل‌زاده: سفت بازی کردم تا زهر چشم بگیرم/ با الجزیره بازی کنیم بهتر است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
 
شجاع خلیل‌زاده
 
شجاع خلیل‌زاده
 
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر کادر فنی بود که کمی سفت با بازیکنان السد بازی کنم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب و منطقی انجام دهیم و به نظرم خیلی بهتر از السد بازی کردیم. نیمه اول یک بازی خوب و روان انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. خدا راشکر توانستیم به‌عنوان صدرنشین گروه‌مان به مرحله بعد صعود کنیم.
وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد کمی خشن بازی می‌کرد،‌ تصریح کرد: نظر کادرفنی بود که کمی سفت بازی کنم. من هم در ابتدا چند بار زدم که زهر چشم بگیرم! السد تیم خیلی خوبی است و این تیم می‌تواند جزو چهار تیم آسیا باشد. السد با هزینه‌ای که می‌کند خیلی تیم خوبی است،‌ اما ما هم هواداران را داریم.
مدافع تیم پرسپولیس در مورد موقعیت خوبی که از دست داد،‌ گفت: نشد که آن توپ تبدیل به گل شود. ان‌شاءالله بازی بعد توپ به پایم بخورد و گل شود.
خلیل‌زاده در مورد اینکه دوست دارد در مرحله بعد با کدام تیم بازی کنند،‌ عنوان کرد: با الجزیره بازی کنیم، بهتر است، چون در این صورت در بازی رفت در زمین حریف به میدان می‌رویم و بازی برگشت در ایران خواهد بود. ان‌شاءالله با یک نتیجه خوب در امارات بتوانیم در ایران جشن صعود بگیریم.
وی درباره صحنه درگیری‌اش با بیرانوند، گفت: من و بیرانوند که همیشه در بازی‌ها با هم درگیر هستیم! او یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است و این اتفاق طبیعی است. او در بازی می‌گوید چرا این بازیکن را نگرفتی، من هم می‌گویم تو چرا نگرفتی؟!
14
کد مطلب: 127755