حضور مهناز افشار در بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰
 
نیلوفر اردلان متولد سال 1364 است وی بازیکن فوتسال ایران و همچنین کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران می باشد او به همراه مهناز افشار به دیدار تدارکاتی فوتسال بانوان ایران مقابل اوکراین رفتند.
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشین وی؛ مهناز افشار در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد او بازیش را در سال ۱۳۷۷ بامجموعه تلویزیون گمشده شروع کرد این بازیگر معروف به همراه نیلوفر اردلانبه تماشای بازی فوتسال بانوان ایران در مقابل اوکراین رفتند. در ادامه حضورمهناز افشار در بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین را ببینید.
 
حضور مهناز افشار در بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
بازیگر مشهور سینما به همراه نیلوفر اردلان به تماشای دیدار تدارکاتی امروز تیم فوتسال بانوان ایران مقابل اوکراین نشستند.
تیم فوتسال بانوان ایران، قهرمان دوره گذشته قاره کهن که خود را برای حضوری مقتدارنهدر رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی خود مهیا می‌کند، امروز یکشنبهدر نخستین دیدار دوستانه خود مقابل اوکراین از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در سالن هندبالبه زمین رفت. حاشیه‌های این دیدار را در پی می‌خوانید:
* ملی پوشان ایران در نیمه نخست با گل‌های آرزو صدقیانی زاده، فاطمه اعتدادیو فرشته کریمی سه گل ایران را به ثمر رساندند و اوکراینی‌ها نیز با یک گل زمینبازی را ترک کردند تا ملی پوشان ایرانی ۳ بر ۱ پیروز شوند.
* در نیمه دوم نیز ایران حملات خوبی را بر روی دروازه اوکراین ایجاد کردتا سارا شیربیگی گل چهارم ایران را در دقیقه ۲۳ به ثمر رساند.
بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
نیلوفر اردلان
* نسترن مقیمی در دقیقه ۲۵ گل پنجم ایران را زد که داور به دلیل خطای دو ضرب نپذیرفتو ایران چهار بر یک کار را دنبال کرد تا در فاصله‌ای نه چندان دور مقیمی گل به خودی زدو اختلاف کار به عدد دو رسید. در دقیقه ۳۷ فهیمه زارعی گل پنجم ایران را به ثمر رساندتا سالن با حضور ۱۵۰ تماشاگر یکصدا منفجر شود. در دقیقه ۳۹ نیز اوکراین صاحب یکموقعیت پنالتی شد، اما فرزانه توسلی با عکس العملی عالی این شانس را از اوکراینی‌ها گرفتتا ایران ۵ بر ۲ پیروز نخستین دیدار دوستانه اش شود.
حضور مهناز افشار در بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
مهناز افشار
* مهناز افشار بازیگر مطرح سینما به همراه نیلوفر اردلان کاپیتان سابق تیم ملی در سالن حضور داشتند و تیم ملی را حمایت کردند.
بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
حضور مهناز افشار در بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
* از مسئولان وزارت ورزش نیز کسی در سالن حضور نداشت و تنها نماینده حراستدر سالن بود. خبرنگاران مکتوب نیز شرایط مناسبی برای پوشش خبری نداشتندو تنها در بین دو نیمه حق استفاده آزادانه از گوشی‌های خود را داشتند.
* پوشش تصویری و فیلم برداری نیز به دلیل بی حجاب بودن بازیکنان اوکراینی ممنوع بود.
شایان ذکر است بازی دوم ملی پوشان، ساعت ۱۷:۳۰ سه شنبه هفته جاری در سالن هندبال برگزار می‌شود.تیم اوکراین دو مقام سومی و یک مقام چهارمی در رقابت‌های قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد.
نیلوفر اردلان
درباره نیلوفر اردلان بیشتر بدانید
یکی از بازیکن های تیم ملی فوتسال است که در کنار بازی در این تیم، کاپیتانی تیم ملیفوتبال بانوان ایران را هم تجربه می کند. اردلان از همان سال های ابتدایی پا گرفتن فوتبالبانوان در کشور حضور پررنگی داشته و الان به عنوان یکی از باسابقه ترین فوتبالیست های کشور در تیم ملی است.
بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین
نیلوفر اردلان و همسرش
نیلوفر اردلان (زاده ۸ خرداد ۱۳۶۴)بازیکن فوتسال اهل ایران و کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است.او خانم گل دو دوره اول بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شده‌است. وی فرزند اسماعیل اردلاندروازه بان سابق تیم فوتبال اکباتان است. اردلان هافبک چپ و کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است.وی در سال ۱۳۸۸ پیشنهادهایی برای بازی در باشگاه‌های اماراتی داشت. باشگاه ابوظبی مبلغ ۱۵۰میلیون تومان با حقوق ماهیانه ۵ هزار دلار را به او پیشنهاد داده‌است.
از دیگر افتخارات اردلان می‌توان به قهرمانی‌های پیاپی در لیگ‌های فوتبال و فوتسال زنان، دو دوره نایب‌قهرمانی مسابقات فوتبال زنان غرب آسیا و راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۲لندن اشاره کرد. تیم فوتبال زنان ایران در نیمه‌نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک لندن به دلیل پوشش بازیکنان از مسابقات کنار گذاشته شد.
14
کد مطلب: 127630