محسن تنابنده و ریما رامین فر در حالا خورشید| بابا پنجعلی می‌میرد!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶
 
محسن تنابنده و ریما رامین فر مهمان اولین برنامه حالا خورشید در روز عید مبعث بودند.
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشین وی: ریما رامین فر و محسن تنابنده در حالا خورشید حضور داشتند . رضا رشیدپور در اولین قسمتاز برنامه حالا خورشید به گفتگو با محسن تنابنده و ریما رامین فر بازیگران سریال پربیننده پایتخت پرداخت که در ادامه می توانید جزئیات این گفتگو را بخوانی.
محسن تنابنده و ریما رامین فر در حالا خورشید| بابا پنجعلی می‌میرد!

محسن تنابنده در حالا خورشید از تغییر برخی شخصیت‌های سریال «پایتخت» در صورت ادامه ساخت آن خبر داد.
محسن تنابنده که روز گذشته میهمان برنامه «حالا خورشید» بود، درباره ادامه ساختسری جدید «پایتخت» و حضور بازیگران فصل های قبلی در این سریال گفت: اگر «پایتخت» جدید تولید شود، دیگر بابا پنجعلی با ما نخواهد بود.»
محسن تنابنده در حالا خورشید  افزود: «پنجعلی در فصل جدید می میرد و روح او در قصه جریان خواهد داشت.»
محسن تنابنده در حالا خورشید
تنابنده به عنوان طراح اصلی این سریال علت این اتفاق را اینطور بیان کرد:«دلیل این تغییر این است که آلزایمر شخصیت پنجعلی دست نویسندگان را در نوشتندیالوگ برای او می‌بندد و اگر روح پنجعلی را در سنین مختلف با داستان همراه کنیم،موقعیت‌های طنز بهتری خواهیم داشت و بهتر و راحت‌تر نیز می‌توان برای دیالوگ نوشت و لحظات شیرین‌تر خلق کرد.»
بابا پنجعلی با بازی و گریم متفاوت علیرضا خمسه یکی از شخصیت‌های محبوب سریال «پایتخت» استکه در پنج فصل از این مجموعه مخاطبان زیادی را با خود همراه کرده است.
بیشتر بدانید:گفتگو با ریما رامین فر و محسن تنابنده در حالا خورشید
پس از پخش سکانسی از پایتخت ۵ که خنده رضا رشیدپور و محسن تنابنده را به دنبال داشت،ریما رامین فر به استودیوی حالا خورشید آمد. ریما رامین فر ضمن قدردانی از استقبال مردم از سریالپایتخت گفت: تا هر زمان که پایتخت ادامه داشته باشد با آن همراه خواهم بود. شاید بازی در تئاترو سینما را کنار بگذارم، اما دوست ندارم از هما سعادت فاصله بگیرم و احساس می کنم تنها با بازی در نقش هما سعادت هم رسالت خود را انجام می دهم.
محسن تنابنده در حالا خورشید
رامین ریما فر در حالا خورشید
وی در ادامه در پاسخ به این سوال مردم که آیا پایتخت را محسن تنابنده سرپا نگه داشته استیا سیروس مقدم؟ اظهار داشت: محسن تنابنده در کار خود بسیار توانمند و ماهر است.البته بعضی وقت ها که کار جدی است، بداخلاق و جدی می شود. اما همه می دانند که به دلیل حساسیت او به کار است.در همین لحظه تنابنده صحبت های رامین فر را متوقف کرد و گفت: اگر اجازه بدهید من هم این سوال را جواب بدهمو صحبت های خانم رامین فر را تکمیل کنم. اعضای گروه پایتخت بشدت همراه و همدل هستند.دلیل اینکه پایتخت اثری موفق بوده است، مشارکت صمیمانه و کار تیمی است. در پایتختنباید دنبال یک نفر بود. پایتخت نمونه بارزی از همکاری گروهی است.
در ادامه رشیدپور به دلیل سکانس هایی که پیام اخلاقی دارد، از تنابنده تشکر کرد و گفت: با اینکه بعضیاز حرکت ها ممکن است بی اخلاقی تلقی شود، اما اتفاق هایی در پایتخت می افتد کهپیام های اخلاقی خیلی خوبی دارد. مثل حمایت پسر از یک پدر پیر و بیمار، خواندن نماز، صمیمت خانواده و…
ریما رامین فر در حالا خورشید
سپس رضا رشیدپور درباره لهجه هما از او سوال کرد و گفت: اینکه شما لهجه نداشته باشیدتصمیم خودتان بود یا نویسنده و کارگردان؟
رامین فر پاسخ داد: ما در پیش تولید پایتخت ۱ به این نتیجه رسیدیم که نقش همالهجه مازندرانی نداشته باشد. من نقش هما را دوست دارم اما مسئولیت هم دارد. فرض کنیدفردی که در خانواده عاقل تر و یا منطقی تر و احساسی تر از بقیه است، وظایفش همبه همان میزان سنگین تر است و حتی ممکن است وجود یک نقش عاقل تر بین این همه نقش شوخ، موجب نارضایتی مردم از آن نقش نیز شود.
در ادامه محسن تنابنده درباره اینکه چرا رحمان و رحیم قصه از بالون پیاده شدند و در قسمت های بعدی حضور نداشتند،گفت: محدودیت فضا در بالون و «نفر بر» دلیل اصلی این تصمیم بود. از طرفی رودرویی نقیبا این دو که خواستگار دخترهایش بودند، داستان جدیدی به وجود می‌آورد که با توجه به محدودیت زمان، فرصت کافی برای پرداخت به این بخش از قصه را نداشتیم.
بازیگردان پایتخت در پایان درباره اینکه این سریال به فیلم سینمایی تبدیل می شود یا خیر؟ بیان کرد:در ابتدا پیش از ساخت فصل اول هم به فکر فیلم سینمایی بودیم. اما زمانی که با دیگر دوستان همفکری کردیم،به این نتیجه رسیدیم که اتفاق های فیلمنامه در فیلم سینمایی نمی گنجد. به همین دلیل پایتخت را در قالب سریال ساختیم.فصل ششم ممکن است با توافق مدیران تلویزیون، سینمایی شود.
14
کد مطلب: 127576