مدیرعامل پیشین استقلال تماشاگر ویژه فیلم «به وقت شام»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
 
علی فتح الله زاده
 
علی فتح الله زاده
 
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال فیلم به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا را تماشا کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، علی فتح الله زاده که از سوی مسئولان ساخت فیلم (به وقت شام) برای اکران دعوت شده بود در مورد این فیلم گفت: به نظر من فیلم به لحاظ فرم، استحکام و انضباطی که آقای حاتمی کیا داشته نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده و خیلی حرفه ای تر قدم برداشته. من فکر می کنم این نوع فیلم برداری اگر در فیلم سازی ایران بیشتر رواج پیدا بکندجوان های بیشتری را به خود جذب می کند. 
مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال در ادامه افزود: این فیلم از دو جنبه اهمیت دارد، اول اینکه زحمات مدافعین حرم را نشان داده، هر چند که به نظر من کاستی هایی دارد و زحمات و فداکاری هایی که برادران مدافعین حرم انجام دادند بیش از اینست که می بینیم، دوم اینکه از منظر جلوه های ویژه تغییرات مثبتی داشته است و من در مجموع این فیلم را بسیار مثبت ارزیابی می کنم و امیدوارم که دوستان کمک های بیشتری به چنین فیلم سازهایی کنند تا بتوانند با تمام توان و با استفاده از تمام تکنولوژی روز دنیا بتوانند. اگر نیروهای نظامی ما بهتر بتوانند به فیلم ساز های ما کمک کنند جلوه های ویژه از این هم بهتر می تواند رقم بخورد. 
فتح الله زاده در مورد اینکه آیا به نظرش جای چنین فیلمی برای شناساندن تفکرات عجیب داعش در سینمای ما خالی نبود، گفت: چرا خالی بود البته مردم ما همه می دانند تفکرات داعش چیست و چه ایده هایی آنها دارند، نسل کنونی کشور نسل زنده ای است، اگر امروز به بارگاه امام رضا (ع) بروید متوجه این نسل می شوید در گذشته در بارگاه امام رضا (ع) سن ها بالاتر بود امروز اما اکثر کسانی که به مشهد آمده بودند جوان ها بودند، این نشان می دهد که نسل امروز آگاهی شان بهتر است البته از اینطرف هم دولت باید وضعیت معیشتی مردم را بهتر کند و آن را رونق بدهد تا مشکلات مردم کمتر شود.
14
کد مطلب: 127475