میرحسینی: تا انتخاب مدیر جدید هیچ چیز در باشگاه خاتم مشخص نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱
 
میرحسینی: تا انتخاب مدیر جدید هیچ چیز در باشگاه خاتم مشخص نیست
 
 
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: تا انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه،‌ هیچ چیز در باشگاه خاتم مشخص نیست.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، در حالی که طبق تصمیم فدراسیون والیبال و با توجه به انحلال تیم والیبال بانک سرمایه، قرار است تیم خاتم اردکان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر به مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا اعزام شود اما شرایط این تیم چندان با ثبات نیست.
عباسعلی میرحسینی، سرمربی خاتم در این مورد گفت: مدتی قبل با مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای برگزار کردیم و مقرر شد تا کار تمرینات خود را برای حضور قدرتمند در جام باشگاه‌‌های آسیا شروع کنیم اما روز گذشته متوجه شدم که اعضای هیئت مدیره در حال رایزنی برای انتخاب مدیرعامل هستند و این مدیرعامل است که سرمربی تیم را انتخاب می‌کند. در این شرایط اگر هیئت مدیره برای پست مدیرعاملی روی شخص دیگری به اجماع برسند، کار ما ممکن است سخت شود. به همین خاطر تا انتخاب مدیر جدید،‌ هیچ چیز در باشگاه خاتم مشخص نیست.
او ادامه داد: از طرفی کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی هم گفته که به همه بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی نیاز دارد. پاسور اول تیم خاتم هم یکی از بازیکنان حاضر در اردوست. این هم مشکل بزرگ برای ماست.
میرحسینی در پایان گفت: اگر مدیرعامل فعلی در سمت خود ابقا شد و من هم سرمربی تیم باقی ماندم، جلسه‌ای با رئیس فدراسیون والیبال خواهیم داشت تا با جذب 4 بازیکن، تیم را برای مسابقات آسیایی و لیگ فصل بعد، تقویت کنیم. با این حال، شاکله اصلی تیم خاتم در مسابقات پیش‌رو، بازیکنان فصل گذشته تیم هستند.
14
کد مطلب: 127415