جسد بازیگر و مدلینگ زن جوان معروف سینما در اتاق پرو پیدا شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
 
لیزا لین مسترز هنر پیشه 52 ساله متولد نبراسکا و بزرگ شده ی کارولینای شمالی بود وی در سفرکاری در زمینه مدلینگ به اتاق هتل رفت و در محل اقامت خود خود کشی کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشین وی؛ بازیگر زن معروف ۵۲ ساله آمریکایی به علت افسردگی که داشت در اتاقپرو خودکشی کرده و جسد و نامه های وی را بعد از چند روز در کمد اتاق کشف کردنددر ادامه کشف جسد بازیگر معروف را بخوانید
 
کشف جسد بازیگر معروف فیلم های «نظم و قانون» و «بتی زشته» در یکی از اتاق های هتلیدر پرو کشف شد.«لیزا لین مسترز»، هنرپیشه ۵۲ ساله آمریکایی که برای سفریکاری در زمینه مدلینگ به پرو رفته بود، در هتل محل اقامت خود خودکشی کرد.
یکی از کارکنان هتل «نوو موندو»ی لیما، روز پنج شنبه جسد این زن را در کمد اتاقش کشف کرد.گفته می شود «مسترز» از افسردگی رنج می برده است. در اتاق او، دو نامه که در آن به بیماریروحی او اشاره شده و قرص های دیازپام و ضدافسردگی پیدا شده است.این بازیگر در سریال های دیگری همچون «نظم و قانون» و «زنان استپ فورد» هم ایفای نقش کرده بود.
کشف جسد بازیگر معروف
کشف جسد بازیگر معروف در کمد اتاقش
بیوگرافی بازیگر معروف مسترز
«لیزا لین مسترز» متولد نبراسکا و بزرگ شده ی کارولینای شمالی بود. او پس از فارغ التحصیلیاز دانشگاه به کار گزارشگری خبر پرداخت. او سپس به عنوان مدل راهی نیویورک شد و مدرککارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه کلمبیا گرفت. با این حال فعالیت هایروزنامه نگاری خود را ادامه نداد و در عوض به حرفه بازیگری و نویسندگی روی آورد.
مسترز» در سال ۱۹۹۸ در فیلم «محاصره» روبروی «بروس ویلیس» و «دنزل وانشگتن» درخشید.او در «بتی زشته» نقش مدیر موزه و در «زنان استپفورد» نقش «کارول وین رایت» را در کنار«نیکول کیدمن» بازی کرد. «نظم و قانون» و «دختر سخن چین» هم از دیگر کارهای این هنرپیشه آمریکایی هستند.
کشف جسد بازیگر معروف
مسترز
درباره فیلم نظم و قانون بیشتر بدانیدنظم و قانون (به انگلیسی: Law & Order) یک سریال تلویزیونی پلیسی آمریکایی، اثر دیک وولف استکه از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ از شبکه ان‌بی‌سی پخش می‌شد.
این سریال دارای ۴۵۶ قسمت است و موضوع آن ماجراهای اداره پلیس و دادستانی شهر نیویورک در آمریکا می‌باشد.
کشف جسد بازیگر معروف
لیزا لین مسترز
نقد فیلم نظم و قانون با بازیگری لیزا لین مسترز
مجموعه تلویزیونی «نظم و قانون» برنامه‌ای‌ست که به مسایل خاص اجتماعی می‌پردازد و به همین دلیلبسیار مورد توجه سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی قرار گرفته است. بازیگران این مجموعه در خارج از صحنهنمایش هم فعالیت‌های زیادی برای ترویج سلامتی و ایمنی بین مردم می‌کنند و به انجام برخی فعالیت‌های اجتماعی داوطلبانه مشهور هستند.
این مجموعه پر از هیجان و در عین حال احساسی، دربارهٔ زندگی و کار دپارتمان جرایم ویژه پلیس نیویورک است.این دپارتمان که گروهی از کارآگاهان نخبه در آن مشغول به کار هستند، مسوول رسیدگی به پرونده‌هایجنایی‌ست که ریشه جرم در آن، مسایل جنسی هستند.
کارآگاه ویژه، اولیویا بنسون (ماریسکا هارگیتای)، یک کاراگاه با تجربه و کارکشته است.او سرگروهی است که کار خود را با همدلی و تخصص حرفه‌ای انجام می‌دهد. او خودفرزند یک تجاوز است و همیشه شاهد رنج و اندوه عمیق مادرش بوده. او همیشه تلاشمی‌کند شخصاً با قربانیان این پرونده‌های ویژه، ارتباط برقرار کند.
در سال ۲۰۱۱، هارگیتای (کارآگاه بنسون)، برای ششمین بار نامزد جایزه امیبهترین بازیگر شد. او در سال ۲۰۰۶ برنده این جایزه شده بود.
لیزا لین مسترز بهترین بازیگر زن در سال های مختلف
هم چنین در سال ۲۰۱۱، او برای ششمین بار به خاطر بازی خوب و برجسته خود در نقش کارآگاه بنسون،نامزد جایزهاس‌ای جی شد. هارگیتای در سال ۲۰۰۹ برای دومین بار نامزد جایزه گلدن‌گلوببهترین بازیگر زن شد. او در سال ۲۰۰۵ برنده همین جایزه شده بود.
کاپیتان دونالد کراگن، (دن فلارک) بر واحد جرایم ویژه نظارت می‌کند. او با این‌که سخت‌گیر است اما رویکردی
حمایت‌گرانه دارد و از تیم‌اش، به ویژه هنگامی که با چالش‌های بسیار پیچیده‌ای روبرو هستند، حمایت می‌کند.
کارآگاه جان مانچ (ریچارد بلزر)، که از بالتیمور منتقل شده، ویژگی‌های خاصی دارد. مانند شوخ‌طبعی، داشتن روحیه تئوری
توطئه یا توطئه اندیشی و مهارت در تحقیق به شکل نامحسوس. این ویژگی‌ها او را یه یک جفتِ خوب برای مانچ تبدیل کرده.
نیک آمارو و آماندا رولینز، دو کارآگاه جدید در این گروه هستند که از تجربیات کارآگاهان ارشدبهره می‌برند اما با این‌حال استعداد و مهارت خاص فردی خوبی هم در تحقیقات دارند.آن‌ها گاهی از نظر احساسی، با پرونده‌ها بسیار درگیر می‌شوند.
14
کد مطلب: 127399