عزادار شدن بهاره رهنما بازیگر معروف/ فحاشی علیه او در اینستاگرام!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
 
بهاره رهنما پست جدیدی در توئیتر در واکنش به فحاشی ها علیه او منتشر کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشین وی؛ بهاره رهنما بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایرانی می باشد که یکی از فعالترین و پرحاشیه ترین بازیگران زن در اینستاگرام می باشد .
عزادار شدن بهاره رهنما بازیگر معروف + فحاشی علیه او در اینستاگرام!

 او با انتشار عکس و نوشته ای در صفحه اینستاگرامش از فوت دایی خود بر اثر سانحه تصادف خبر داده است . در ادامه همچنین پست توئیتری او در واکنش به فحاشی ها علیه او در اینستاگرام را  می توانید مشاهده کنید.
درگذشت دایی بهاره رهنما بازیگر معروف
بهاره رهنما با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت:
دایی عزیزم ،به رحمت خدا رفت… متاسفانه اقای “همایون قائم مقامی “ دایی عزیز و مهربونم را که عمری خاطرات کودکی ام اغشته به مهربانی و محبتش بود در سانحه تصادف از دست دادیم این فقدان را به سهراب و سینای عزیزم پسر دایی های خوبم خصوصا سینا که دور از وطن و دور از پدر بود و سیمین جان عزیز و خانواده محترم قائم مقامی خصوصا مادر بزرگوارم تسلیت عرض میکنم،لطفا فاتحه و صلواتی نثار روح بزرگوارش کنید مجلس ختم ایشون فردا ساعت شش تا هفت و نیم عصردر” مسجد الزهرا “واقع در خیابان شهید عراقی تهران بر پا میگردد
بهاره رهنما بازیگر معروف
مرگ دایی بهاره رهنما بازیگر معروف
همچنین ببینید :واکنش بهاره رهنما به فحاشى علیه او در اینستاگرام
پست توییترى بهاره رهنما در واکنش به فحاشى عده اى علیه او در اینستاگرام!
بهاره رهنما بازیگر معروف
توئیتر بهاره رهنما بازیگر معروف
بد نیست بدانید:واکنش بهاره رهنما به فحاشی‌‌ها
بهاره رهنما که در صفحه شخصی توییترش با جمله‌ای در باره مردان که نوشته بودهمه سگ ها از همه مردای دنیا بهترن جنجال آفرید، با واکنش هایی رو به رو شد.
او در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت:
«در مورد جنجال های پوشالی اخیر
لزومی نمی‌بینم درباره دروغ و دغل‌ها ویا سواستفاده‌هایی که از دیالوگ‌های نمایش‌ها یا داستان‌های من که اغلب به صورت تک جمله در فضای توعیتر یا هرجای دیگه پخش شدهتوضیحی بدم! اون هم به اون قشر فضاوتگر و بیماری که خودشون نمیدونن من بالاخره زن ستیزم یا مرد ستیز؟!؟
تا دیروز با یک جمله نمایشم منو زن‌ستیز معرفی کردن امروز با یک عکس و مطلب دیگه کهبه من منسوب کردن منو مردستیز میدونن واقعا فقط جوابم اینه : متاسفم !
و اینکه به شماهایی که فحاشی می‌کنید ،این رو تقدیم می‌کنم : آینه، لطفا چهره کریه‌تون رو بهتر ببینید و بازتاب لجن پراکنی‌هاتون رو به صورت خودتون چسبیده!
پی‌نوشت: آینه که میدونین چیه؟ یعنی هر توهینی بنویسید دقیقا خودتون و شخصیتتون هستین.»
14
کد مطلب: 127287