فریبا: تمدید قرارداد بازیکنان به اندازه حفظ شفر مهم است/ مسئولان استقلال مجبور به چانه‌زنی با او هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸
 
بهتاش فریبا
 
بهتاش فریبا
 
مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که تمدید قرارداد بازیکنان این تیم، اندازه حفظ وینفرد شفر برای فصل بعد مهم است.
 به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم ؛ بهتاش فریبا درباره موضوع تمدید قرارداد شفر با استقلال و اینکه گفته می‌شود آبی‌پوشان با چالش مالی مواجه شده‌اند، گفت: من زیاد در جریان مذاکرات استقلال و شفر نیستم، ولی به نظرم مشکلی برای ماندن او پیش نخواهد آمد. به‌هرحال شفر روی استقلال و فوتبال ایران اشراف پیدا کرده و نتایج خوبی هم گرفته است، پس بهتر است قرارداد او را تمدید کنند. البته باشگاه استقلال با توجه به شرایط اقتصادی، مجبور است با شفر چانه بزند تا در نهایت با این مربی توافق کند.

مدیر فنی پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه افزود: معمولاً هر مربی یا بازیکنی ممکن است با باشگاهش در مورد تمدید قرارداد، چالش مالی داشته باشد و این عجیب نیست. با این حال من معتقدم که تمدید قرارداد بازیکنان استقلال هم اندازه حفظ شفر مهم است، چون قرارداد چند بازیکن استقلال نیز رو به اتمام است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند برای فصل بعد شانس اول قهرمانی باشد، تأکید کرد: اگر این روند ادامه داشته باشد و قرارداد بازیکنان و کادر فنی تمدید شود طبیعتاً استقلال شانس خوبی برای قهرمان شدن خواهد داشت. من فکر می‌کنم استقلال بتواند در زمینه تمدید قرارداد بازیکنان و سرمربی موفق عمل کند.
14
کد مطلب: 127080