برخورد قطار با خرس در تونلی در نزدیکی شیراز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱
 
احتمال می‌رود که حیوان بر اثر مسمومیت این رفتار غیرطبیعی را بروز داده و به قطار نزدیک شده باشد که این در حد گمانه‌زنی است. لاشه این خرس برای کالبدگشایی به اداره کل منتقل شده و جزئیات پس از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم: احتمال می‌رود که حیوان بر اثر مسمومیت این رفتار غیرطبیعی را بروز داده و به قطار نزدیک شده باشد که این در حد گمانه‌زنی است. لاشه این خرس برای کالبدگشایی به اداره کل منتقل شده و جزئیات پس از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.
 
ساعتی پیش، یک خرس قهوه‌ای در تونلی در نزدیکی شیراز بر اثر اصابت با قطار جان سپرد.

سعید محمودی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس با اعلام این خبر به تسنیم گفت: متاسفانه ساعتی پیش، یک خرس نابالغ در تونلی در نزدیکی شیراز بر اثر برخورد با قطار در راه آهن سراسری شیراز-تهران جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نمی‌توان درباره علت نزدیک شدن این حیوان به قطار اظهار نظر کرد می‌گوید: این احتمال وجود دارد که حیوان بر اثر مسمومیت این رفتار غیرطبیعی را بروز داده و به قطار نزدیک شده باشد که این در حد گمانه‌زنی است. لاشه این خرس، برای کالبدگشایی به اداره کل منتقل شده و جزئیات پس از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.

گفتنی است ماه گذشته در حادثه‌ای مشابه یک پلنگ بر اثر برخورد با قطار بادی در راه آهن سراسری تهران – مشهد در محدوده شهرستان فیروزکوه مابین ایستگاه‌های انز‌ها و فرح آباد از بین رفت.
14
کد مطلب: 126103