محمد علی کشاورز از آرزویش در سال جدید چه گفت؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
 
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با محمدعلی کشاورز دیدار و گفت و گو کرد و این هنرمند پیشکسوت توصیه‌هایی داشت و در عین حال آرزو کرد که "بتواند در سال جدید به تماشای تئاتر‌های بیشتری بنشیند. "
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایسنا: معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با محمدعلی کشاورز دیدار و گفت و گو کرد و این هنرمند پیشکسوت توصیه‌هایی داشت و در عین حال آرزو کرد که "بتواند در سال جدید به تماشای تئاتر‌های بیشتری بنشیند. "

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری، مدیر کل هنر‌های نمایشی و مدیر عامل انجمن هنر‌های نمایشی ایران یکشنبه شب ۲۰ اسفندماه با حضور در منزل محمدعلی کشاورز و با نکوداشت نقش و حضور تاثیرگذار ایشان در تئاتر ایران، رونمایی از سالنامه تئاتر سال ۱۳۹۷ و امضای پوستر نکوداشت روز ملی هنر‌های نمایشی را از ایشان خواستار شدند.
 
محمدعلی کشاورز در این دیدار با شریف خواندن هنر تئاتر و ارج نهادن به تلاش هنرمندان این عرصه، ترویج و تعمیم این هنر اجتماعی و استقبال جوانان را در این سال‌ها امیدوارکننده دانست.

کشاورز با اشاره به نبوغ و خلاقیت استاد علی نصیریان، الگوگیری از اخلاق و سلوک مردمی ایشان را به هنرمندان این عرصه توصیه کرد و با ابراز خرسندی از ثبت روز ملی هنر‌های نمایشی اظهار امیدواری کرد تئاتر بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

کشاورز با نگارش متن یادبودی در صفحه سالروز تولد خویش در سالنامه تئاتر ایران که توسط انجمن هنر‌های نمایشی ایران منتشر شده است، آرزو کرد بتواند در سال جدید به تماشای تئاتر‌های بیشتری بنشیند.

سید مجتبی حسینی با تجلیل از استاد کشاورز و اهدای پرتره‌ای از این هنرمند به عنوان یکی از مفاخر هنر و از پیشکسوتان تئاتر و سینمای ایران برای ایشان سلامتی آرزو کرد.

مهدی شفیعی مدیر کل هنر‌های نمایشی نیز با ارائه‌ی گزارشی از مهمترین اتفاقات نمایشی سالیان اخیر، موهبت حضور استاد و فرصت بهره مندی از تجارب ارزشمند ایشان را برای خود و هنرمندان تئاتر مغتنم دانست.

در این دیدار محمدعلی کشاورز پوستر روز ملی هنر‌های نمایشی را امضا کرد و با رونمایی از سالنامه تئاتر، یادداشتی را در این سالنامه نوشت و حسینی و شفیعی نیز پوستر روز ملی هنر‌های نمایشی را امضا کردند و به پیشنهاد مدیر کل هنر‌های نمایشی قرار شد این دو یادگار به عنوان یادبود‌های ارزشمند به موزه‌ی تئاتر اهدا شود. مجید فروغی مدیر روابط عمومی امور هنری و وحید لک نیز در این دیدار حضور داشتند و از مقام محمد علی کشاورز تجلیل کردند.
14
کد مطلب: 125987