چرایی دوری ده ساله رضا عطاران از تلویزیون از زبان خودش!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
 
رضا عطاران
 
رضا عطاران
 
رضا عطاران از جمله کمدین های سینمای سالهای اخیر است که کارش را با تئاتر آغاز کرده و با تلویزیون چهره شد و خیلی زود هم در کنار بازیگری به سریال سازی برای تلویزیون پرداخت.
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشین وی؛ رضا عطاران از جمله کمدین های سینمای سالهای اخیر است که کارش را با تئاتر آغاز کردهو با تلویزیون چهره شد و خیلی زود هم در کنار بازیگری به سریال سازی برای تلویزیون پرداخت.علت دوری رضا عطاران از تلویزیون را از زبان خودش بخوانید.
دوری رضا عطاران از تلویزیون
عطاران از حدود ده سال قبل و بعد از حاشیه سازیهای سریال «بزنگاه» دیگر کلا قید تلویزیون را زد.این کمدین بفروش درباره این دوری گفت: بعد از «بزنگاه» پیشنهادات خوب و اغواکننده ای هم بوداما هیچ کدام را نپذیرفتم. یکی از دلایل این مسأله آن بود که در زمان تولید «کوچه اقاقیا»از طولانی بودن زمان تولید خسته شده و مغزم دیگر یاری نمی کرد. اعتقادم دارم فقط ساخت ۵۰ قسمت برای «کوچه اقاقیا» کافی بود.
این بازیگر ۵۰ ساله ادامه داد: هنوز هم پیشنهادات زیادی برای ساخت مجموعه هایتلویزیون میشود اما در این باره تصمیم جدی ندارم و برای ساخت سریال در شبکه خانگی هم به اندازه کافی تحریک نشده ام.
دوری رضا عطاران از تلویزیون
علت دوری رضا عطاران از تلویزیون بعد از سریال بزنگاه
علت دوری رضا عطاران از تلویزیون به مدت ده سال
رضا عطاران درباره اثرگذاری تلویزیون به سریال رمضانی «بزنگاه» اشاره کرده و گفت:در زمان پخش سریال «بزنگاه» در یکی از روستاها مردم با مسجد هماهنگ کرده بودندکه نماز جماعت بعد از اتمام سریال اقامه شود تا نمازگزاران با خیال راحت به مسجد برونداما این سالها مردم حوصله سریال را ندارند و در یک بازه زمانی کوتاه یک چیز را می بینند و به اندازه یک سریال می خندند!!!
همچنین ببینید: واکنش رضا عطاران به درگذشت لوون هفتوان
لوون هفتوان بازیگر سینما و تئاتر در اثر سکته قلبی درگذشت. رضا عطاران در اینستاگرام درگذشت هفتوان را تسلیت گفت.
هفتوان در فیلم «دراکولا» به کارگردانی عطاران بازی کرده بود.
دوری رضا عطاران از تلویزیون
واکنش رضا عطاران به درگذشت لوون هفتوان
درباره زندگینامه رضا عطاران بیشتر بدانید:
رضا عطاران متولد سال ۱۳۴۷ در مشهد است.
عظاران فرزند سوم خانواده است و دوخواهر بزرگتر از خودش دارد و پدرش اصالتا اهل کاخک گناباد می باشد.وی مادر خود را در همانا سال اول تولدش به دلیل زلزله از دست داد.وی متاهل است و ازدواج کرده است.
تحصیلات : او دیپلم اقتصاد خود را از مشهد گرفت. عطاران برای ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی به تهران آمدو در دانشکده هنر های زیبایی مشغول به تحصبل شد.
رضا عطاران کار اصلی خود را در دهه ۱۳۶۰ در تئاتر مشهد با حسن حامد شروع کرد.
دوری رضا عطاران از تلویزیون
رضا عطاران
وی برای اولین بار در سال ۱۳۷۲ در مجموعه پرواز ۵۷ به کارگردانی مهران مدیری و شیرین جاهد جلوی دوربین رفت.بعد از آن در سال ۷۳ نیز در مجموعه ساخت خوش مدیری حضور یافت و بعد از در سال ۷۸ با کارگردانیاولین مجموعه تلویزیونی اش به نام سیب خنده به خوبی شناخته شد.
او چندین سال هست که نه کاری برای تلویزیون ساخت است و نه به تلویزیون آمده است.
رضا عطاران سال ۹۲ در سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای طبقه حساس برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شد.
رضا عطاران در سال ۹۳ لقب پوسازترین بازیگر سینمای ایران را گرفت .
دوری رضا عطاران از تلویزیون و جزئیاتی از زندگی شخصی او
رضا عطاران در سال ۱۳۷۳ با فریده فرامرزی که او هم از بازیگران سینما هست ازدواج نمود.این زوج فرزندی ندارند و در این خصوص گفته است :
من بچه خیلی دوست دارم و وقتی بچه های مردم را می بینم حسودی ام میشودکه اینقدر دوست داشتنی، باحال و زیباترین موجودات روی زمین هستند.اگر قرار را بر بودن یا نبودن بگذارید به نظرم نبودن بهتر است.
عطاران خاطرنشان می سازد:از ابتدا هم با همسرم هم عقیده بودیمو از قبل از ازدواج هم به صورت جدی بر فرزنددار نشدن توافق کردیم.
عطاران با همسر خود در فیلم استراحت مطلق هم بازی بود که تماس بدنی این زوج در آن فیلم جنجال ساز شد.
او در گفتگویی گفت: سناریوی اغلب سریال‌هایی که تا امروز ساخته‌ام را خودم نوشته‌ام،در «ساعت خوش» هم کار اصلی‌ام نویسندگی بود تا بازیگری، اما چون در کل آدم تنبلی هستم،دوست ندارم زیاد وارد حیطه نویسندگی شوم. طرح اولیه فیلم «خوابم می‌اد» نیز متعلق به آقای حمیدنعمت الله و همسرشان بود که ۴ سال پیش نوشته بودند، بعد از اینکه آقای احمد رفیعی‌زاده آن را بازنویسی کردند، وسوسه شدم بعد از یک بازنویسی نهایی، این فیلم را بسازم. از این ساختار خوشم آمد و بر اساس آن،یکسری خاطرات دوران بچگی خودم را هم به داستان اضافه کردم. فیلمنامه کار بعدی‌ام را هم خودم دارم می‌نویسم.همیشه نویسندگی عامل محرکی برای من بوده اما نه اینکه بخواهم تمرکزم را روی این حوزه بگذارم.دلیلش هم به دلیل تنبلی است، چون کار بسیار سختی است.
14
کد مطلب: 125974