واکنش ماه چهره خلیلی به حضور هنرمندان در فضای مجازی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۵
 
ماه چهره خلیلی
 
ماه چهره خلیلی
 
برخی از افراد به واسطه نداشتن جایگاه ثابت اجتماعی و محکم سعی می کنند با ایجاد حاشیه برای افراد صاحب جایگاه برای خودشان مقامی را ایجاد کنند که این کاملاً مقطعی بوده و اصلاً درست نیست.
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشپین وی، ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور و نظردهی هنرمندان در فضای مجازی تاکید کرد:بالاخره در هر انسانی نظرات شخصی خود را دارد اما من نمی دانمچرا در ایران همه نسبت به همه چیز خود را صاحب نظر دانسته و با قطعیت همه چیز را قضاوت می کنندو به نظر دیگران هم هیچ احترامی نمی گذارند. متاسفانه برخی افراد بابت عطسه کردن دیگران هم نظر می دهند و هیچ نظری خلاف آن را قبول نمی کنند.
نظر ماه چهره خلیلی درباره فضای مجازی
ماه چهره خلیلی
ماه چهره خلیلی
بازیگر فیلم “اشنوگل” درباره حضور خود در صفحات مجازی تصریح کرد:من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم اما ترجیح می دهموارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.
وی با نقد حاشیه های همیشگی فضای مجازی اضافه کرد:این روزها متاسفانه فضای مجازی بستر ناامنی شده است.بستری که همه نوع حواشی در آن وجود دارد و برخی یک شبه در آن معروف و مشهور می شوند.
ماه چهره خلیلی
ماه چهره خلیلی بازیگر فیلم اشنوگل
بازیگر فیلم “قلب سفید قاصدک ها” درباره حاشیه سازی برای افراد در فضای مجازی افزود:کافی است در فضای مجازی نسبت به شخصی بزرگ نظری جنجالی و حاشیه ای بدهیدتا یک شبه همه شما بشناسند. از نظر من این هنر نیست. هنر آن است که وقتی همه در حاشیه در مورد یک اتفاق نظر می دهند شما سکوت کنید.
خلیلی در مورد نظرات اخیر برخی افراد در فضای مجازی خاطرنشان کرد:برخی از افراد به واسطه نداشتن جایگاه ثابت اجتماعی و محکم سعی می کنندبا ایجاد حاشیه برای افراد صاحب جایگاه برای خودشان مقامی را ایجاد کنند که این کاملاً مقطعی بوده و اصلاً درست نیست.
14
کد مطلب: 125885