۲۱ اسفند در موزه مقدم
هنرمندان به استقبال جعفرخان می روند/ رونمایی از پوستر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶
 
نمایش «جعفر خان از فرنگ برگشته»
 
نمایش «جعفر خان از فرنگ برگشته»
 
چهره های تئاتری روز دوشنبه ۲۱ اسفند با حضور در موزه مقدم به همراه کارگردان و بازیگران «جعفر خان از فرنگ برگشته» از پوستر این اثر نمایشی رونمایی می کنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر؛ رحمت امینی کارگردان نمایش «جعفر خان از فرنگ برگشته» که قرار است از ۳ فروردین ۹۷ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه برود، درباره مراسم رونمایی از پوستر این اثر نمایشی  گفت: جمعی از هنرمندان تئاتر نظیر ایرج راد، داود فتحعلی بیگی، بهزاد فراهانی، اصغرهمت، داریوش مودبیان، مریم معترف، حسین کیانی، شهرام کرمی، امیردژاکام و محمد مساوات روز دوشنبه ٢١ اسفند ساعت ١١صبح در موزه مقدم تهران گردهم می آیند و در آیین استقبال از جعفرخان و رونمایی از پوسترهای این نمایش شرکت می کنند.
وی ادامه داد: در این برنامه قرار است با حضور بازیگران نمایش «جعفرخان از فرنگ برگشته» صحنه استقبال از جعفرخان که در نمایش نیز هست، بازسازی شود.
امینی با اشاره به حضور بازیگران نمایش با گریم و لباس مشابه اجرای اثر، گفت: در این مراسم قرار است برخی هنرمندان از ویژگی های نمایش «جعفرخان از فرنگ برگشته» صحبت کنند.
بازیگران این اثر نمایشی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سارا اللهیاری، نسیم تاجی، بهروز سروعلیشاهی، عرفان صفری، فرامرز قلیچ‌خانی و پدرام (علی) محمدی.
14
کد مطلب: 125855