خانم کارگردان: برخی مسئولان فیلم‌ها را اصلا نمی‌بینند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
 
پوران درخشنده
 
پوران درخشنده
 
یک کارگران سینما گفت: از طریق فیلم می‌توانیم درد‌ها را بیان کنیم و این موضوع با مسئولان است که بدانند عمق درد کجاست و کجا می‌توانند مسکن بدهند و کجا نیاز به جراحی دارد؟
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر: پوران درخشنده در همایش تقدیر از آثار برتر جشنواره فیلم فجر با محوریت پیشگیری گفت: ما از طریق فیلم می‌توانیم درد‌ها را بیان کنیم و این موضوع با مسئولان است که بدانند عمق درد کجاست و کجا می‌توانند مسکن بدهند و کجا نیاز به جراحی دارد؟

وی افزود: همیشه با معلول برخورد شده و فرد را زندانی کرده اند، وقتی هم که فرد از زندان آزاد می‌شود به دلیل سوءسابقه امکان کار ندارد و مجدد به چرخه جرم باز می‌گردد بنا براین باید به دنبال علت‌ها باشیم و آن را حل کنیم.

درخشنده با بیان اینکه سینما یک وسیله است و فقط می‌تواند این مشکلات را نشان دهد، گفت: سوال اینجاست مسئولان چقدر به این آثار توجه می‌کنند؟ گاهی اصلا این فیلم‌ها از سوی مسئولان دیده نمی‌شود.

این کارگردان سینما تصریح کرد: ما فیلمساز‌های شریفی داریم که نیاز به حمایت دارند، همه یک خانواده ایم و ایران وطن ما و افراد آسیب دیده خانواده ما هستند و اگر در قانون ایرادی وجود دارد باید اصلاح شود.

این فعال سینمایی اظهارداشت: امیدواریم در این جشنواره نوپا همگی با کمک یکدیگر جرم و جنایت و بی عدالتی اجتماعی را از بین ببریم و به جای قطع کردن دست یک دزد، دزدی را قطع کنیم.
14
کد مطلب: 124885