بارش برف و باران در ۵ استان کشور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
 
سرپرست مرکز اطل اعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت:برابر آخرین گزارش‌های دریافتی بارش برف در استان‌های آذربایجان غربی و زنجان گزارش شده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار کرد: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی بارش برف در محور تکاب-شاهین دژ در استان آذربایجان غربی و محور دندی-تخت سلیمان در استان زنجان جریان دارد.

وی افزود: بارش باران در اکثر محور‌های استان‌های خراسان شمالی، آذربایجان غربی و محور‌های چابهار-نیکشهر و جکیگور-ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان جنوب گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی گفت: مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محور‌های استان بوشهر، محور مهاباد-سردشت در استان آذربایجان غربی، محدوده بیله سوار در استان اردبیل، محور مشهد-کلات در استان خراسان رضوی و محور‌های آشخانه-چمن بید، بجنورد-آشخانه و بجنورد-اسفراین در استان خراسان شمالی، محور یاسوج-گچساران در استان کهگیلویه و بویر احمد، محور‌های گرگان-آق قلا، گنبد-کلاله، آق قلا-گنبد و کرد کوی-بندرگز در استان گلستان و ارتفاعات استان مازندران گزارش شده است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور دندی-تخت سلیمان در استان زنجان به علت کولاک و یخ زدگی تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی بیان کرد:چند محور کشور ار جمله اولنگ -شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان‌های تهران و البرز، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان، محور یاسوج-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت بارش برف مسدود هستند.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: محور جایگزین یاسوج-سمیرم-پادنا، در استان‌های اردبیل و گیلان محور پونل -خلخال به علت بارش شدید برف و نداشتن ایمنی کافی و در استان ایلام محور دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین به علت ریزش کوه مسدود شد و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.
14
کد مطلب: 124591