امدادرسانی به 450 نفر گرفتار شده در برف و کولاک در اردبیل
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
 
100 خانوار در محور «خلخال – اسالم» در برف و کولاک گرفتار شده بودند که نجاتگران هلال‌احمر به یاری آنها شتافتند.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از امدادرسانی به 450 نفر گرفتار شده در برف و کولاک خبر داد.
 «بهرام غیبی» با اعلام این خبر افزود: 100 خانوار در محور «خلخال – اسالم» در برف و کولاک گرفتار شده بودند که نجاتگران هلال‌احمر به یاری آنها شتافتند.
وی با اشاره به نیروهای به کار گرفته شده در این عملیات تصریح کرد: دو تیم عملیاتی با 8 نفر نجاتگر و با دو دستگاه خودروی آمبولانس در این عملیات امداد و نجات حضور داشتند.
غیبی با بیان این‌که چند سازمان همکار در منطقه عملیات حضور داشتند، اظهار کرد: پلیس راه و راهداری در این عملیات مشارکت داشته و عوامل جمعیت هلال احمر را تنها نگذاشتند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این‌که اطلاع‌رسانی به این جمعیت به صورت حضوری انجام شده بود، تصریح کرد: در این عملیات به 20 نفر از افراد گرفتار شده در برف و کولاک، اسکان اضطراری داده شده است.
امدادرسانی به یک نفر حادثه‌دیده جاده‌ای
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با بیان این‌که طی 24 ساعت گذشته به یک نفر حادثه‌دیده جاده‌ای امدادرسانی شده است، افزود: این فرد براثر واژگونی خودرو سنگین در کیلومتر 10جاده «اردبیل - سرعین» دچار حادثه‌دیدگی شده بودند.
وی ادامه داد: در این حادثه فرد مصدوم به‌صورت سرپایی درمان شده است.
غیبی تصریح کرد: در این حادثه جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با به‌کارگیری یک تیم عملیاتی، 3 نفر نجاتگر، یک دستگاه آمبولانس به یاری حادثه‌دیده شتافتند.
14
کد مطلب: 123922