ادعای جالب ایجنت ستاره ولزی؛
«گرت بیل» به اندازه «نیمار» می‎ارزد/ قیمتش ۲۲۲ میلیون یورو است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴
 
گرت بیل
 
گرت بیل
 
مدیر برنامه‌های گرت بیل در مصاحبه‎ای مدعی شده قیمت موکلش ۲۲۲ میلیون یورو است و اگر قرار باشد از رئال مادرید به تیمی دیگر برود باید معادل نیمار برای او هم پول پرداخت شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، جاناتان بارنت، مدیر برنامه‎های گرت بیل، مدعی شده موکل ولزی‎اش ۲۲۲ میلیون یورو می‌‏ارزد و قیمت او کمتر از نیمار نیست. از زمانی که گرت بیل مصدومیت را پشت سر گذاشته توانسته در تیم زیدان نقشی چشم‎گیر و اساسی داشته باشد. همین موضوع هم واکنش مدیر برنامه‎های او را در بر داشته است. او گفت: گرت در مادرید بسیار خوشحال است. او عاشق مادرید است.
 
پیش از این گفته می‎شد کریس رونالدو از حضور در مادرید ناراضی است و شاید بخواهد این تیم را ترک کند. همچنین گفته می‎شد در صورتی که او این کار را انجام دهد بیل می‎تواند ستاره اصلی باشد، اما مدیر برنامه‎هایش معتقد است بیل نیازی به رفتن رونالدو ندارد تا خودش را ثابت کند: «نیازی نیست رونالدو برود، بیل همین حالا هم در مادرید یک ستاره است. فعلا گرت در مادرید خوشحال است. اما همه چیز می‏‌تواند خیلی زود تغییر کند. او هم‌اندازه نیمار می‌ارزد و قیمتش ۲۲۲ میلیون یورو است.»
14
کد مطلب: 123772