سوسن پرور: سال تحویل بازگشت به تئاتر را خواستم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
 
سوسن پرور
 
سوسن پرور
 
سوسن پرور، بازیگر گفت: سال تحویل ۹۶ از خداوند خواستم تا دوباره به صحنه تئاتر بازگردم و خوشبختانه توانستم بعد از مدت‌ها کار تئاتر خودم را به صحنه ببرم، برای سال جدید نیز همین را از خدا می‌خواهم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: سوسن پرور، بازیگر گفت: سال تحویل ۹۶ از خداوند خواستم تا دوباره به صحنه تئاتر بازگردم و خوشبختانه توانستم بعد از مدت‌ها کار تئاتر خودم را به صحنه ببرم، برای سال جدید نیز همین را از خدا می‌خواهم.

سوسن پرور، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون که امسال چند نمایش را بازیگری و کارگردانی کرد، در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس عنوان کرد: در حال حاضر به نوشتن متنی با عنوان «هارتل» که یک وسیله ورزشی است در عرصه تئاتر مشغول هستم.

وی در ادامه افزود: اجازه دهید درباره موضوع آن صحبت نکنم، اما تمام تلاشم این است که برای اردیبهشت سال آتی این کار را به صحنه ببرم با این حال همه چیز بستگی به زمان دارد.

پرور درباره اتفاقات کاری که در سال ۹۶ برایش افتاده، گفت: امسال برای من سال خوبی بود بعد از مدت‌ها توانستم کارگردانی تئاتر موفقی داشته باشم و کاری که دوست دارم را با بازیگران خوب به صحنه ببرم و خیلی از این بابت راضی هستم امسال سال تحویل تنها چیزی که از خدا خواستم همین بود که دوباره به تئاتر بازگردم.

وی افزود: به همین دلیل هم از بازی‌ام در کار پالت آقای محمد حاتمی راضی هستم و این افتخاری برایم در کارنامه کاری‌ام محسوب می‌شود چرا که برایم خیلی ارزشمند بود. در بحث کارگردانی هم متن و نوشته‌ام را خیلی دوست داشتم البته نمی‌خواهم قربان خودم بروم، اما این چیزی بود که برای امسال می‌خواستم هر چند سخت بود، اما این کار‌ها را با موفقیت جلو بردم.

پرور در ادامه یادآور شد: برای سال آینده هم اولویتم تئاتر است مگر اینکه کار تصویر خیلی خوبی به من پیشنهاد شود، اما باز هم به فکر متن هارتل هستم.

وی در پایان گفت:‌در حال حاضر هم قرارداد یک سریال جدید تلویزیونی را بسته‌ام و امروز اولین روزی است که سرصحنه این سریال می‌روم بهتر می‌دانم که درباره این کار صحبت نکنم تا خود عوامل سریال درباره‌اش خبررسانی کنند.
14
کد مطلب: 123621