سفر اینفانتینو به عمان و ویتنام/ تاج ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت؟!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
 
اینفانتینو
 
اینفانتینو
 
رئیس فدراسیون فوتبال ایران در حالی راهی زوریخ می‌شود که ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارش سایت «عمان دِی»، جانی اینفانتینو قرار است امروز 7 فوریه (چهارشنبه 18 بهمن) در نشست کمیته اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با حضور نمایندگان 22 کشور در مسقط، پایتخت عمان شرکت کند. در این نشست قرار است در خصوص مسائل مختلف از جمله آینده برگزاری مسابقات تحت‌نظر فیفا و نقش فدراسیون‌های عضو فیفا در تصمیماتی که این نهاد می‌گیرد، بحث‌ و گفت‌وگو شود. فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) 12 کشور را برای نشست‌های خود بین تاریخ‌های نوامبر 2017 تا مارس 2018 انتخاب کرده است.
همچنین بر اساس گزارش سایت «ویتنام پلاس»، اینفانتینو، رئیس فیفا قرار است فردا 8 فوریه (پنجشنبه 19 بهمن) در سفری یک روزه وارد هانوی، پایتیخت ویتنام شود. بر اساس این گزارش حضور اینفانتینو در این کشور جزیی از برنامه فیفا در راستای توسعه فوتبال و حمایت از فدراسیون‌های عضو فیفا است. اینفانتینو قرار است با اعضای ارشد فدراسیون فوتبال ویتنام هم دیدار و ملاقات کند.   
به گزارش تسنیم، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم قرار است فردا (پنجشنبه) در نشست اعضای کمیته سازماندهی مسابقات فیفا در مقر بالاترین نهاد فوتبالی جهان در شهر زوریخ سوئیس حضور پیدا کند. گفته می‌شد قرار است تاج در حاشیه این نشست با اینفانتینو در خصوص تصمیم ناعادلانه کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای بازی‌ نمایندگان ایران و عربستان در زمینی بی‌طرف گفت‌وگو کند، اما با توجه به سفر رئیس فیفا به عمان و ویتنام باید دید این دیدار انجام خواهد شد یا خیر.
14
کد مطلب: 123337