تغییر چهره سوناتا هیبریدی 2018 /عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
 
اولین تحول محسوس فضای داخلی از فرمان شروع می‌شود. فرمان در سوناتاهای جدید سه پر شده است و روی آن شاهد طیف وسیعی از دکمه‌ها برای کنترل سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی هستیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از عصر ایران؛ نمایشگاه‌های خودرویی در  شیکاگو در هفته جاری فروش سوناتاهای هیبریدی جدید و ارتقا یافته 2018 را آغاز خواهند کرد.
 به نقل از "اتونیوز"، این خودرو در 8 نوامبر سال گذشته به عنوان یک سدان بزرگ در نمایشگاه خودرویی نیویورک معرفی شد.
تغییر چهره سوناتا هیبریدی 2018
هیوندایی برای حفظ اصالت خود بسیاری از ویژگی‌های سوناتاهای قبلی را حفظ کرده است، اما در سوناتاهای جدید شاهد نمای روبه‌رویی اسپورت‌تر و جلوپنجره بزرگتر و چراغ‌های نمای عقب جدید هستیم.
خودرو روی چرخ‌های جدید سوار شده و دکمه باز کننده محفظه بار نیز به شکل و شمایل نشان هیوندایی درآمده و بزرگتر شده است.
تغییر چهره سوناتا هیبریدی 2018
اما هیوندایی به تغییرات ظاهری در فضای خارجی کفایت نکرده است و تحولات خودرو به فضای درونی کشانده است. اولین تحول محسوس فضای داخلی از فرمان شروع می‌شود. فرمان در سوناتاهای جدید سه پر شده است و روی آن شاهد طیف وسیعی از دکمه‌ها برای کنترل سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی هستیم. سامانه اطلاعات و سرگرمی خودرو نیز با قابلیت ناوبری در این خودرو ارائه می‌شود و قابلیت بهبود و ارتقاء دارد.
تغییر چهره سوناتا هیبریدی 2018
در خصوص فناوری‌ها باید  گفت سوناتا هیبریدی‌های جدید در نسخه استاندارد به سامانه شناساگر نقاط کور و سامانه شناساگر حرکت از عقب مجهز است. اما وجود سامانه‌هایی مانند هشداردهنده خروج از خطوط و نگه‌دارنده بین خط  روی سوناتای 2018، سامانه‌های جدیدی برای این خط تولیدی به شمار می‌آیند.
تغییر چهره سوناتا هیبریدی 2018
صحبتی در خصوص استفاده از سامانه مولد نیروی جدید در خودرو وجود ندارد. اما مدل فعلی به یک موتور 2 لیتری و 4 سیلندر، یک موتور الکتریکی و باتری‌های 270 ولتی لیتیومی مجهز است. دو موتور موجود روی این سدان در مجموع  قادر به تولید توانی حدود 193 اسب‌بخار هستند.
تغییر چهره سوناتا هیبریدی 2018
هیوندایی در کنار معرفی سوناتای جدید قصد دارد خودروهای جدید هیبریدی دیگری را به بازاهای جهانی معرفی کنند و در حال به روزرسانی برخی از خودروهای معمول خود است.
14
کد مطلب: 123235