دستگاه‌های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
 
پس از گلکسی اس 9، دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018 شامل تبلت و گوشی‌های بالارده خواهد شد. آیا سامسونگ در سال 2018 نیز گوشی و تبلت های قدرتمند، با بهترین کیفیت و به‌روزترین سخت‌افزار موجود عرضه می‌کند؟
وبسایت گجت نیوز: پس از گلکسی اس 9، دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018 شامل تبلت و گوشی‌های بالارده خواهد شد. آیا سامسونگ در سال 2018 نیز گوشی و تبلت های قدرتمند، با بهترین کیفیت و به‌روزترین سخت‌افزار موجود عرضه می‌کند؟
 
دستگاه‌های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

جدیدترین گوشی‌هایی که توسط سامسونگ رونمایی خواهند شد، گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هستند. هر دو گوشی مجوز دریافت کرده و آماده معرفی هستند. اما اطلاعاتی در مورد دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018 نیز به دست آمده که احتمالا تولید محصولاتی همچون گلکسی اس 9 اکتیو و گلکسی نوت 9 را نشان می‌دهد.

یکی از اعضا فروم توسعه دهندگان XDA، کدنیم برخی از گوشی ها و تبلت های عرضه نشده سامسونگ را در کدهای فاش شده ‌اندروید اوریو 8.0 گلکسی نوت 8 فاش کرد. این لیست گلکسی اس 9  را با نام Star، گلکسی اس 9 پلاس را با نام Star 2، گلکسی اس 9 اکتیو با نام astarqlte و گلکسی نوت 9 را با کدنیم crown مشخص کرده است.

عرضه گلکسی اس 9 اکتیو پس از گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس
 
دستگاه‌های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

سری اکتیو سامسونگ در ادامه تولید هر سری اس این شرکت عرضه می‌شود همچنین گوشی‌های اکتیو سامسونگ همگی از متریال های با دوام و مستحکم نظامی ساخته شده‌اند.

گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در آخر ماه فوریه معرفی می‌شوند و به احتمال زیاد در ماه مارس عرضه خواهند شد. بر اساس تجربه‌ای که زمان عرضه سری اکتیو گوشی‌های سامسونگ داریم، گلکسی اس 9 اکتیو، در تابستان وارد بازار می‌شود.

گلکسی نوت 9 یکی از دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018
 
دستگاه‌های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

پس از عرضه گلکسی اس 9 در فصل بهار، و گلکسی اس 9 اکتیو در تابستان، احتمال رونمایی از گلکسی نوت 9 تا اواسط تابستان وجود خواهد داشت.

جزییات زیادی از این گوشی در دسترس نیست اما ممکن است به سنسور اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش مجهز شود، قابلیتی که امکان بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش گوشی را نیز خواهد داد. سنسور اثر انگشت موجود در گلکسی اس 9 نیز آن‌طور که تا به حال از شایعات مشخص شده، در پشت بدنه قرار دارد، اما احتمالا سامسونگ جایگاه آن را برای لمس راحت‌تر تغییر دهد.

دیگر دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018
 
دستگاه‌های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

دیگر گوشی‌های موجود در این لیست، گلکسی سی 10, گلکسی سی 10 پلاس، گلکسی جی 2 2018، گلکسی جی 3 نئو، گلکسی جی 4، گلکسی جی 6 و گلکسی جی 8 خواهد بود. این گوشی ها همگی به صورت جهانی در آسیا، اروپا، آفریقا و خاورمیانه عرضه خواهد شد.

در این لیست نام گلکسی ای 8 2018 و گلکسی ای 8 پلاس 2018 نیز به چشم می‌خورد.
تبلت های سامسونگ در سال 2018
 
دستگاه‌های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

تبلت های موجود در این لیست شامل گلکسی تب اِی 10.1 2018 ، گلکسی تب ای 2018 و گلکسی تب اس 4 می‌شود همچنین کدنیم های دیگری نیز وجود دارد که هنوز تاریخ معرفی دقیق آن‌ها معرفی نشده اما احتمالا در سال 2018 این امر محقق خواهد شد.
14
کد مطلب: 123043