آمار ضعیف لیونل مسی در کورنیا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴
 
مسی
 
مسی
 
مهاجم بارسلونا در ورزشگاه کورنیا تنها دو گل به ثمر رسانده است.
به‌ گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، لیونل مسی به همراه بارسلونا امشب (یک‌شنبه) برابر اسپانیول قرار می‌گیرد. به نقل از آس، مهاجم آرژانتینی در ۳۰ بازی ۲۱ گل مقابل تیم کاتالانی به ثمر رسانده است (در همه رقابت‌ها). اسپانیول ششمین تیمی است که مسی بیش از همه دروازه‌شان را باز کرده است. این تیم پشت سر سویا (۲۹ گل)، اتلتیکومادرید (۲۷ گل)، رئال مادرید (۲۵ گل)، والنسیا (۲۴ گل)، اتلتیک بیلبائو (۲۳ گل) و اوساسونا (۲۳ گل) قرار دارد.
از ۲۱ گلی که ستاره آرژانتینی به ثمر رسانده است، ۱۸ گل در نوکمپ بوده است. او دوبار در ورزشگاه کورنیا ال پرات و یک بار در الیمپیکو لوییس کمپانیس گلزنی کرد. مهاجم بارسلونا در فصل ۱۴ - ۲۰۱۳ یک پنالتی‌ در پیروزی یک بر صفرشان در ورزشگاه کورنیا زد و سپس یک فصل بعد گل دوم تیمش را در یک بازی گروهی به ثمر رساند.
مسی در حالی برابر دیگو لوپس (دروازه بان اسپانیول) قرار خواهد گرفت که دو هفته‌ پیش در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری پنالتی‌اش را مهار کرده بود. این موضوع به ‌اسپانیول کمک کرد تا پس از ۹ سال فاتح داربی کاتالونیا شود.
دروازه‌بان ‌اسپانیول با وجود درخشش در کوپا دل ری، در لالیگا خوش شانس نبود و ۶ بار دروازه‌اش برابر سویا ولگانس باز شد. ضعف خط دفاعی تیم کاتالانی باعث رقم خوردن چنین گل‌هایی شد. لوییس امیدوار است خط دفاعی در دیدار امروز کم‌تر اشتباه کند و اجازه ندهد مسی برای سومین‌بار در کورنیا گلزنی کند.
14
کد مطلب: 123031