یزدان راد: تعداد فوتی‌ها در بدنسازی فاجعه است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
 
بدنسازی
 
بدنسازی
 
یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با ابراز تاسف از نبود نظارت بر باشگاه‌های بدنسازی گفت: تعداد فوتی‌های بدنسازی در ایران فاجعه است.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، یزدان راد، یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون بدنسازی در صحبت‌های انتخاباتی خود در جریان مجمع گفت: الان اگر یک‌نفر مثلا در کرج قهرمان شود به‌راحتی جزو ۵ نفر اول جهان می‌شود.اما شما ببینید تعداد فوتی‌ها در بدنسازی به علت مصرف داروهای غیرمجاز چقدر است؟ این برای ورزش بدنسازی ما یک فاجعه است. ما در کشتی حسن یزدانی را داریم که یک قهرمان ملی است اما آیا در بدنسازی توانسته‌ایم یک قهرمان ملی معرفی کنیم؟
راد افزود: در چهار سال گذشته به فدراسیون جهانی وصل شدیم که کار خوبی بود اما فدراسیون جهانی فاسد شده است و ما نیز فساد را به فدراسیون جهانی کشانده‌ایم.
این کاندیدای ریاست فدراسیون بدنسازی افزود: چطور به عنوان مثال یک نفر از قم می‌آید برای خودش تیم جمع می‌کند و نفری ۱۴ میلیون می‌گیرد و به مسابقات خارجی می‌برد در حالی که هزینه هر نفر چهار میلیون تومان است و ۱۰ میلیون تومان را بین خودشان تقسیم می‌کنند.
او خاطرنشان کرد: فدراسیون می‌گوید برون سپاری کردیم. آخر این که هزینه یک کلاس که طبق قانون صد هزار تومان است را به هر کسی واگذار می‌کنند تا نفری یک میلیون تومان از مردم بگیرند و هیچ نظارتی هم نمی شود.
14
کد مطلب: 122843