رضا قوچان‌نژاد گفت:
می‌خواهم به سطح خوب گذشته‌ام بازگردم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
 
 
رضا قوچان‌نژاد
 
مهاجم ایرانی تیم هیرنوین ابراز امیدواری کرد به سطح فنی خوب گذشته خود در این تیم بازگردد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم،  تیم هیرنوین امشب (شنبه) در بازی خانگی هفته بیست‌ویکم اردویژه میزبان توئنته است و می‌خواهد دومین پیروزی متوالی را کسب کند. یورخت استرپل (سرمربی هیرنوین) دوباره رضا قوچان‌نژاد را در خط حمله قرار می‌دهد.
به نقل از سایت فین‌آنلاین هلند، ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین در رابطه با این بازی گفت: آنها بازیکنانی بسیار خوب و حرفه‌ای را در اختیار دارند و باید به تیم توئنته احترام بگذاریم. اگر کاری را که باید در این بازی انجام دهیم اجرایی کنیم با اطمینان می‌توانیم به کسب 3 امتیاز امیدوار باشیم.
رضا قوچان‌نژاد ادامه داد: امیدوارم با کسب 3 امتیاز بازی امشب برابر تیم توئنته به رده‌های بالاتر جدول رده‌بندی اردویژه هلند بازگردیم. مسئله مهم این است که از سطح فنی بالایی برخوردار هستیم و با اعتماد به نفس، موفقیت‌ها سمت ما خواهند آمد.
وی با اشاره به نیاز بازی‌ در ترکیب تیم هیرنوین و عملکرد بهتر با توجه در پیش‌بودن جام جهانی 2018 روسیه گفت: می‌خواهیم با تیم هیرنوین به پلی‌آف اردویژه جهت کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا راه یابیم. جام جهانی 2018 هم در پیش است و می‌خواهم به سطح خوب گذشته خود بازگردم. فکر می‌کنم در بازی قبلی برابر اسپارتا گام خوبی برداشتم. ما در مسیر پیروزی هستیم و می‌خواهیم آن را ادامه دهیم. هیرنوین در نیم‌فصل اردوی خوبی داشت و روحیه تیمی خوب است. می‌خواهیم چیزهای خوبی را به هواداران نشان دهیم.
14
کد مطلب: 122820