"در خوابگاه تا صبح از سرما به خود لرزیدیم"
کاپیتان بانوان استقلال خوزستان: هیچ کس از ما حمایت نمی‌کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
 
فوتبال بانوان
 
فوتبال بانوان
 
کاپیتان تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با بیان این‌که از نظر مالی شرایط خوبی نداریم و باشگاه نیز پیش از هر بازی با گفتن اینکه ممکن است دیگر تیم‌داری نکند به ما شوک وارد می‌کند، گفت: برای استان خوزستان جای تاسف است که نمی‌تواند یک تیم بانوان را اداره کند.
به گزارش ستاره ها ؛ معصومه رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شرایط نامناسب این تیم از نظر مالی و عدم حمایت از سوی مسوولان باشگاه و استان، اظهارکرد: تیم مان از نظر مالی مشکل پیدا کرده و از زمانی که مدیرعامل باشگاه تغییر کرده است، نمی دانیم طرف حساب مان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، هیات فوتبال استان یا باشگاه است و مسوولان ما را پاس‌کاری می کنند.
وی بیان کرد: تنها می‌توانم بگویم که برای استان خوزستان جای تاسف است که نمی‌تواند یک تیم بانوان را اداره و از ما حمایت کند. هیچ کسی به ما اهمیت نمی‌دهد. تیم‌های بانوان استان‌های دیگر نیز با مشکل مواجه هستند ولی مسوولانشان این مشکلات را برطرف می‌کنند.
کاپیتان تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با بیان این که از باشگاه می‌خواهیم که حمایتمان کند، گفت: مسوولان باشگاه پیش از هر بازی به ما شوک می‌دهند و می‌گویند ممکن است که دیگر تیم‌داری نکنیم. از زمانی که مدیرعامل باشگاه تغییر کرده است، با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنیم. واقعا این‌گونه رفتار کردن درست نیست.
وی بیان کرد: ما با ترس و لرز وارد زمین می‌شویم و در حالی که در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری نسبت به نیم‌فصل اول داشته‌ایم ولی مسوولان باشگاه روحیه ما را خراب می‌کنند. یعنی بانوان این قدر  ارزش ندارند که مسوولی برای آن‌ها هزینه کند؟ یعنی در استان خوزستان هیچ کسی نیست که به ما کمک کند؟
رحیمی عنوان کرد: واقعا  تمام تیم از این وضعیت ناراحت است و چرا تیمی که با غیرت کار می‌کند و تمام اعضای آن یکدل هستند را این‌گونه رها می‌کنند و می‌گویند ممکن است تیم‌داری نکنیم.
وی افزود: ما با عنوان باشگاه استقلال در لیگ برتر شرکت می‌کنیم ولی از ما حمایت نمی شود. ما مشکلات زیادی داریم؛ برای بازی هفته گذشته برابر خرم آباد نیز با پیگیری های بسیاری که سرپرست تیم داشت، اعزام شدیم که شرایط اسکان و تغذیه مان بسیار بد بود. ما به هتل نرفتیم و در خوابگاهی که اصلا وضعیت خوبی نداشت، اسکان داشتیم و بازیکنان تیم تا صبح از سرما یخ زدند!
این بازیکن تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: این هفته نیز بازی مهمی با ذوب آهن داریم و در حالی که انتظار می‌رفت با توجه به نتایج خوبی که در نیم‌فصل دوم گرفته‌ایم، ‌شرایط بهتر شود ولی خبری از بهتر شدن وضعیت نیست. واقعا این نوع رفتار با تیم بانوان درست نیست.
وی بیان کرد: یعنی در استان خوزستان که دارای منابع مالی بسیاری است، کسی نمی‌تواند از عهده هزینه یک تیم فوتبال بانوان که زیاد هم نیست، بربیاید. اگر ارگانی مبلغ جزئی به ما کمک کند، مشکلات ما حل خواهد شد.
رحیمی در پایان نیز گفت: حتی روز گذشته دکتر فتحی، فیزیوتراپ باشگاه تماس گرفت و گفت که باشگاه اعلام کرده که بازیکنان تیم بانوان دیگر برای فیزیوتراپی به مرکز درمانی او نروند و این تصمیم در حالی گرفته شده است که شش بازیکن تیم ما مصدوم هستند. خود من از ناحیه مچ پا با مصدومیت مواجه هستم و به فیزیوتراپی نیاز دارم. ما برای دیدار با ذوب آهن مجبوریم که با چنین شرایطی بازی کنیم. سوال من این جا است که مگر بانوان چه فرقی با آقایان دارند که ما را از فیزیوتراپی محروم می کنند؟
14
کد مطلب: 122760