طاهری تحت فشار استعفا داد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸
 
فوتبال بانوان
 
فوتبال بانوان
 
سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: مدیر عامل سابق سپاهان نقش موثری در شکل گیری تیم فوتبال بانوان داشت و اگر طاهری نبود شاید تیم فوتبال بانوان سپاهان نیز وجود نداشت.
به گزارش ستاره ها؛ سمیه شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص تغییر مدیر عامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: آقای طاهری تحت فشار شخص استاندار و برخی از مسئولان مجبور به استعفا شد.
سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان با بیان اینکه سطح مسابقات لیگ امسال نسبت به سال های گذشته بهتر شده است، ادامه داد: تیم ها از هماهنگی بیشتر و تکنیک ها و تاکتیک های بهتری استفاده می کنند و در نهایت بازی های قوی تری ارائه می دهند. بازیکنان و مربیان در تمام مسابقاتی که تاکنون انجام دادیم با برنامه وارد زمین شده اند. این نشان دهنده پیشروی فوتبال بانوان است.
شهبازی اضافه کرد: در حال حاضر سپاهان در جایگاه دوم و تیم سیرجان در جایگاه سوم جدول ایستاده است، اما این تیم یک بازی نسبت به ما کمتر دارد. رقیب های اصلی ما تیم های سیرجان، سنندج و بم  هستند. 
وی با بیان اینکه بازی های حیاتی و مهم پیش رو در خانه انجام می شود، تصریح کرد: باید نهایت استفاده از این بازی ها را ببریم. تاکنون تمام بازی های خانگی بدون باخت بوده و همه را با برد پشت سر گذاشته ایم. مطمئنا آخر این فصل را با کسب مقام به پایان می رسانیم، اما پیش بینی این مسئله که چه جایگاهی را در پایان فصل به خود اختصاص می دهیم با توجه به نزدیک بودن تیم ها به یکدیگر کار دشواری است.
سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان افزود: در خصوص استعفای طاهری مدیر عامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: آقای طاهری تحت فشار شخص استاندار و برخی از مسئولان مجبور به استعفا شد. سپاهان باشگاه بزرگی است. مطمئنم مدیری لایق و در شأن باشگاه در سمت مدیرعاملی باشگاه قرار می گیرد.
14
کد مطلب: 121931