فریبا: حسینی از بیرانوند هم بهتر می‌شود؛‌ آینده از آن اوست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۱
 
بهتاش فریبا
 
بهتاش فریبا
 
مدیرفنی پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، سنگربان جوان این تیم از دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس هم بهتر خواهد شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، بهتاش فریبا در مورد اینکه برخی معتقدند باشگاه استقلال باید از حالا درصدد تمدید قرارداد شفر باشد، گفت: من اعتقاد دارم خیلی از مسائل مهم را زمان مشخص می‌کند و این فقط مختص ورزش یا فوتبال نیست. من دوست دارم استقلال با شفر نتیجه بگیرد و کار به جایی برسد که این مربی فصل آینده هم در استقلال باشد، اما هنوز فصل به پایان نرسیده است و ما در مورد بحث تمدید قرارداد باید منتظر زمان باشیم. مطمئناً در آینده بهتر می‌توان تصمیم گرفت.
وی در خصوص رکوردشکنی سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال خاطر نشان کرد: وقتی فصل گذشته به حسینی میدان دادیم تجربه 50 ساله من در فوتبال می‌گفت که اگر خوب تمرین کند و گرفتار مسائل جانبی نشود می‌تواند جزو بهترین گلرهای تاریخ فوتبال ایران باشد و الان هم چنین حرفی را می‌زنم. این رکورد حالا دیگر تمام شد و وظیفه حسینی از امروز سنگین‌تر است. او باید از تجربیات سیدمهدی رحمتی و اشکان نامداری استفاده کند و اگر چند بازی ملی هم داشته باشد می‌تواند تبدیل به دروازه‌بان ثابت تیم ملی ایران شود.
مدیرفنی پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که از لحاظ فنی حسینی در سطح بالاتری قرار دارد یا بیرانوند، گفت: شاید صحبت کردن در باره این موضوع چالش‌هایی را درست کند، ولی من معتقدم حسینی از بیرانوند بهتر خواهد شد. بیرانوند یکی از گلرهای خوب ایران است که در تیم ملی تجربیات زیادی را به دست آورد، ولی آینده از آن حسینی است.
14
کد مطلب: 121408