پیروانی: از بازگشت نوراللهی خوشحالم/ نمی‌خواهیم به عقب بازگردیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
 
افشین پیروانی
 
افشین پیروانی
 
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر باشگاه صحبت کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایلنا، افشین پیروانی در نشست امروز باشگاه پرسپولیس که برای پاسخگویی به مسائل اخیر پیرامون باشگاه برگزار شده بود اظهار داشت: باید از هواداران نیز تشکر کنم. در خصوص بحث آقای نوراللهی دوست داشتم قبل از حضورم انجام شود. اما اتفاقاتی افتاد که خارج از دست باشگاه بود. اکنون خیلی خوشحالیم و نمی‌خواهیم به گذشته برگردیم. او از سرمایه اصلی باشگاه است و از امروز در تمرین حاضر شد. از فرماندهی ستاد مشترک تشکر می‌کنم. سردار آجرلو، سردار باران چشمه و سردار کمالی باید تشکر کنم. سردار کمالی در بحث بازیکن سرباز در تیم ملی نیز همکاری خوبی با ما داشتند. امیدوارم اتفاقات خوبی نیز در آینده بیفتد تا بازیکنان با تمرکز کامل در مسابقات حاضر شوند.
پیروانی نیز درباره حضورش روی نیمکت سرپرستی تیم گفت: ما هیچ اختلافی با آقای خوردبین نداریم و اگر تاکنون نتوانستم با ایشان ارتباط بگیرم به خاطر مشکلاتی که وجود داشت و البته فوت خواهرزاده‌ام. من از روزی که در پرسپولیس حضور داشتم ارتباط خوبی با ایشان داشتم و از خوش شانسی بنده بوده که کارها نیز طی این روزها خوب پیش می رود و اتفاقات خوبی رقم خورده است.
وی در واکنش به اینکه او علیرغم دارا بودن از مدارک مربیگری آیا برنامه خود را برای حضور روی نیمکت مربیگری با حضور در کنار برانکو استارت زده گفت: افتخار می‌کنم کنار آقای برانکو حضور دارم و اولین کاپیتانی من در دوران حضور ایشان بوده است. امیدوارم 10 تا دو سال دیگر در کنار تیم باشند. اگر سالیان سال دیگر بخواهند از تیم بروند من برنامه‌ای برای سرمربیگری ندارم. حتی تیم مربی نداشته باشد من در بحث فنی ورود نمی‌کنم و یک سری دوستان که از بیرون دلواپس باشند باید بگویم من در بحث فنی و سرمربیگری ورود نمی‌کنم. چرا که سخت‌ترین و مشکل‌ترین کار مربیگری است.
سرپرست پرسپولیس در مورد حواشی حضورش در تیم ملی گفت: من بعد از 10 ماه سکوت می‌واهم پاسخ بدهم. تیم ملی مشکلات امکانات داشت. خدا را شاهد می‌گیرم که کی‌روش در دوران حضورم هیچ مشکلی با من نداشت و حتی اس ام اس تبریک سال نو به من دادند و دعوت کردند به همراه خانواده به پرتغال برویم. یک سری مشکلات در تیم ملی هست که باید حق را به کی‌روش بدهیم. وقتی تیم‌ملی در صدر رنکینگ آسیا حضور دارد و باید بهترین امکانات را برای او در نظر گرفت. شاید برخی مربیان ناراضی باشند که چرا نفرات زیادی از باشگاه به تیم ملی دعوت شوند اما برای ما افتخار است. آقای برانکو نیز به خاطر تعصب به جایگاهی که قبلا داشتند به این مساله احترام می‌گذارند و کمک کردند.
14
کد مطلب: 121135