افشای رازهای یک مجری تلویزیونی بر پرده سینما
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
 
فیلم  "مرگ و زندگی جان اف. داناون"
 
فیلم "مرگ و زندگی جان اف. داناون"
 
فیلم سینمایی "مرگ و زندگی جان اف. داناون"(The Death and Life of John F. Donovan) محصول سال ۲۰۱۶ تا یک هفته دیگر اکران خود را آغاز خواهد کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از سینماپرس: مجموعه جدیدترین تصاویر فیلم سینمایی "مرگ و زندگی جان اف. داناون" با حضور بازیگر نامزد گلدن گلوب 2018 رونمایی شد.
فیلم سینمایی "مرگ و زندگی جان اف. داناون" به کارگردانی "زاویه دولان" 18 ژانویه 2018 اکران بین المللی خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

کیت هرینگتون، جسیکا چستین، تندی نیوتون، بلا تورن، سوزان ساراندون، کتی بیتس، کریس زیلکا، ناتالی پورتمن، بن سچنتزر، امیلی همپشر و مایکل گمبون از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
این فیلم داستانی روایتگونه از زندگی یکی از مجریان مطرح تلویزیون است که زندگی و مرگ خود طی نامه‌هایی به مجله ای برای چاپ ارسال می کند و پس از مرگش رازهای زیادی فاش می شود.
نگارش فیلمنامه "مرگ و زندگی جان اف. داناون" را "خاویر دولان" نوشته و تهیه کنندگی اثر را نیز در کنار فیلمنامه نویسی بر عهده داشته است.
"پایپلاین اینترتیمنت" کمپانی سازنده این اثر بوده و تمامی فیلمبرداری اثر در کشور کانادا اتفاق افتاده است. "مرگ و زندگی جان اف. داناون" یکی از آثار مطرح افتتاح کننده سال نوی میلادی است.
14
کد مطلب: 121082