سود سهام عدالت واریز نشده برداشت شد/عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
 
بامداد امروز سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز شد، اما برخی مشمولان اعلام کردند این سود از حسابشان برداشت شده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: صبح امروز سود سهام عدالت براساس گفته وزیر اقتصاد و دارایی به حساب افراد و مشمولان سهام عدالت واریز شد.

اما این مسئله با، اما و اگر و ابهامات متعددی روبرو است چرا که رقم‌های متفاوت به عنوان سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز شده است و برخی مخاطبان اعلام کردند که از سود سهام آن‌ها نیز بدون اجازه برداشت صورت گرفته است.

یکی از این افراد گفته ۲۶۶۰۰ تومان سود سهام عدالت به حسابش واریز شده که مانده آن حساب نیز البته ۲۷۶۰۰ تومان ثبت شده، اما در عین حال این مبلغ قابل برداشت نیست. سپس پیامکی از همان سود سهام واریزی آمده و نشان می‌دهد بابت «دریافت سود، معطلی، بیمه و اصل» مبلغ ۲۲۶۰۰ هزار تومان کسر شده است.

همچنین فردی دیگری می‌گوید که برای او ۲۴۶۰۰ تومان به عنوان سود سهام عدالت واریز شده است، اما پیامکی مبنی بر برداشت از آن وجود ندارد.

براین اساس برخی دیگر از مشمولان عنوان کرده‌اند هنوز سود سهام آن‌ها واریز نشده است. بعضی از این سهامداران مانده بهای سهام ۴۷۰ هزار تومانی اعلام شده از سوی دولت را نیز پرداخت کرده‌اند، اما هیچ پولی به حساب آن‌ها واریز نشده است.

هنوز مسئولان ذی ربط در رابطه با این مساله اظهار نظری نکرده‌اند.
 
 
14
کد مطلب: 121003