صدیقه کیانفر: غیرت سوسن پرور مرا به تئاتر بازگرداند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸
 
صدیقه کیانفر
 
صدیقه کیانفر
 
بازیگر پیشکسوت گفت: غیرت در وجود سوسن پرور وجود داشت که باعث شد من پس از سال ها در تئاتر بازی کنم. این هنرمند خوش غیرت مرا دعوت به بازی در تئاتر کرد و برایم در صحنه مبل قرار داد تا روی آن نشسته و بازی کنم چون نمی توانستم زیاد حرکت کنم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری میزان: بازیگر پیشکسوت گفت: غیرت در وجود سوسن پرور وجود داشت که باعث شد من پس از سال ها در تئاتر بازی کنم. این هنرمند خوش غیرت مرا دعوت به بازی در تئاتر کرد و برایم در صحنه مبل قرار داد تا روی آن نشسته و بازی کنم چون نمی توانستم زیاد حرکت کنم.
صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی خود بیان کرد: خدا را شکر در سلامتی به سر می برم و حالم خوب است.
وی درباره فعالیتهای خود در عرصه هنر اظهار کرد: بازی در تئاتر "هایلایت" را به کارگردانی سوسن پرور در هفته گذشته به پایان رساندم و استقبال مخاطبان از این نمایش بیش از اندازه بود.
صدیقه کیانفر
این بازیگر درباره همکاری خود با آشا محرابی در رادیو بیان کرد: محرابی کارگردان و استاد بنده است و هر زمان مرا دعوت به کار می کند روز خوبی برای من است. کار با او با آرامش و در نهایت مهربانی پیش می رود. کارگردانان رادیو افرادی آرام، مردمی و با هنرمندان مهربان و دوست هستند که خانم محرابی جای خود دارد.
کیانفر با اشاره به این که اگر تهیه کنندگان و کارگردانان غیرت داشته باشند حتی در این سن و سال نیز از ما پیشکسوتان برای بازی دعوت می کنند توضیح داد: غیرت در وجود سوسن پرور وجود داشت که باعث شد من پس از سالها در تئاتر بازی کنم. این هنرمند خوش غیرت مرا دعوت به بازی در تئاتر کرد و برایم در صحنه مبل قرار داد تا روی آن نشسته و بازی کنم چون نمی توانستم زیاد حرکت کنم.
وی خاطرنشان کرد: ما پیشکسوتان بی گناه هستیم، باید پرسید که چرا به بازیگران پیسکسوت کم توجهی می شود. اگر افرادی باشند که ملاحظه هنرمندان پیشکسوت را کنند قطعا در آثار حضور پیدا خواهیم کرد.
14
کد مطلب: 120994