برنامه‌های تیم ملی برای حضور قدرتمند در جام جهانی روسیه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
 
تیم ملی
 
تیم ملی
 
خبرگزاری اسپوتنیک ضمن مصاحبه با مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران از برنامه‌های گسترده تیم ملی ایران برای جام جهانی روسیه خبر داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از  ایسنا ؛ تیم ملی فوتبال ایران بعد از قرعه کشی جام جهانی در گروهی سخت قرار گرفت که تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش نیز در آن حضور دارند. تیم ملی فوتبال ایران در گروه سختی در جام جهانی قرار گرفته است و باید در اولین دیدار خود در این رقابت‌ها برابر تیم ملی مراکش دیدار کند.
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، علی جوادی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران گفت: ما در گروه خیلی سختی در جام جهانی قرار داریم. دیدار سختی در اولین بازی برابر مراکش داریم. همیشه در هر تورنمنتی بازی اول سخت‌ترین بازی است. بنا به گفته جوادی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران می‌خواهد تا جایی که ممکن است قبل از جام جهانی بازی‌های دوستانه داشته باشد.
او همچنین در ادامه گفت: باشگاه‌های ایرانی آگاه هستند که تیم ملی در تورنمنت حساسی است و باید نهایت همکاری را با تیم ملی داشته باشند تا تیم ملی بتواند در بالاترین سطح در جام جهانی بازی کند. همچنین قرار است جلساتی با بازیکنان برگزار شود تا از نظر روحی و روانی این بازیکنان برای حضور در جام جهانی آماده شوند.
14
کد مطلب: 120333