«محکومین» از امشب روی آنتن شبکه یک
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
 
سریال «محکومین»
 
سریال «محکومین»
 
قسمت اول از سریال اپیزودیک «محکومین» امشب دوم دی از شبکه یک سیما پخش می شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری صبا: این مجموعه به تهیه کنندگی بهروز مفید و کارگردانی سیدجلال سیدحاتمی و حسین قناعت، با محور قرار دادن موضوع جدید مجازات های جایگزین زندان، همزمان با آغاز فصل پایانی سال، روی آنتن می رود.
 
 این سریال ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای دارد و لیلا زارع و سپیده خداوردی بعنوان دو مددکار قضایی، تنها بازیگران ثابت این مجموعه پر بازیگر هستند. در هر اپیزود هم به فراخور موضوع، تعدادی از بازیگران مطرح تلویزیون و سینما در قصه حضور خواهند داشت.
 
 
 به گفته تهیه کننده «محکومین» ، این سریال حدود ۲۶۰ لوکیشن و ۴۴۰ بازیگر دارد که از این تعداد ۳۸ نفر از بازیگران شاخص هستند. این سریال دو کارگردان را به خودید که از ۳۰ قسمت، ۱۹ قسمت را سید جمال سید حاتمی و ۱۱ قسمت را حسین قناعت کارگردانی کرد تا پروژه به موقع به آنتن پخش برسد. در موضوع مجازات جایگزین، به افرادی که سهوی مرتکب جرم کوچکی می شوند که با ندامت، دیگر نیت تکرار آن را نداشته باشند، فرصتی داده می شود تا به جای سپری کردن دوران محکومت خود در زندان، مجازات های جایگزینی که شامل یک فعالیت اجتماعی می شود، را به انجام برسانند. سالار عقیلی هم تیتراژ پایانی سریال محکومین را با شعری از عبدالجبار کاکایی و موسیقی مسعود سخاوت خوانده است.
 
 
 
«محکومین»  هر شب به غیر از پنج شنبه ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک روی آنتن می رود.
14
کد مطلب: 119232