گزارش سایت ایتالیایی از شاگردان کی‌روش
ایران با هویت تیمی‌اش چشم به گلزنی سردار آزمون دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
 
 
تیم ملی
 
یک سایت ایتالیایی از عملکرد شاگردان کی‌روش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ تمجید کرد و هویت تیمی شاکردان کارلوس کی‌روش را یکی از ویژگی‌های بارز این تیم دانست.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری تسنیم، سایت «اسپورت فِیس» ایتالیا در گزارشی به تحلیل جدال تیم‌های مراکش و ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه پرداخت و نوشت؛ این بازی در تاریخ 15 ژوئن (25 خرداد 97) در ورزشگاه زنیت آره‌نا در شهر سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود، ورزشگاهی که با 69 هزار و 500 نفر گنجایش، دومین ورزشگاه بزرگ جام جهانی 2018 پس از ورزشگاه لوژنیکی است.  
ایران که در جام جهانی 2014 برزیل هم حضور داشت، به جایگاه درخشان اول گروه A از دور پایانی از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 دست یافت و تیم‌هایی همچون چین را که مارچلو لیپی هدایتش را بر عهده داشت، کنار زد و به مرحله پایانی جام جهانی رسید. تیم ملی ایران در خط دفاعی بسیار بالانس شده است و در 10 بازی از دور پایانی مرحله انتخابی تنها دو گل دریافت کرد و شکستی را متحمل نشد.
تیم ملی ایران قدرت مختص به خودش در هویت تیمی را دارد و امیدوار به کسب پیروزی با وجود داشتن ستاره جوان خود یعنی سردار آزمون در خط حمله‌اش است، بازیکنی که در تیم روبین‌کازان در لیک برتر روسیه بازی می‌کند و با گلزنی‌هایش نظر جهانیان را به خود جلب کرده است.
14
کد مطلب: 119071