هیچ تخلفی در حساب‌های مالی باشگاه صورت نگرفته است
توفیقی: شفر لیست ورودی و خروجی استقلال را امروز یا فردا نهایی می‌کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
 
شفر
 
شفر
 
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت که سرمربی آبی‌پوشان به زودی لیست ورودی و خروجی تیمش را نهایی خواهد کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، پندار توفیقی درباره لیست ورودی و خروجی استقلال، جدایی برخی از بازیکنان این تیم و دیگر مسائل صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 لیست ورودی و خروجی استقلال مشخص شد؟
هنوز این لیست نهایی نشده و قرار است شفر امروز یا فردا آن را نهایی کند.

غیبت امروز جابر انصاری و حسن بیت‌سعید در تمرین معنایش قرار گرفتن در لیست مازاد است؟
انصاری مصدوم است که در تمرین حضور ندارد. بیت‌سعید هم که امروز در تمرین حضور داشت. باور کنید انصاری مصدوم بوده است!

خبر می‌رسد که فولادخوزستان خواهان به خدمت گرفتن بیت‌سعید است.
هر باشگاهی می‌تواند اعلام کند که به چه بازیکنی نیاز دارد. ابتدا باید شفر لیستش را بدهد و بدانیم چه کسانی را می‌خواهد و چه بازیکنانی را نمی‌خواهد.

آیا با باشگاه نفت تهران برای جذب عیسی آل‌کثیر مذاکره کرده‌اید؟
عرض کردم که شفر باید لیست خود را بدهد و سپس تصمیم بگیریم. حتی بازیکن خارجی هم که قرار است بیاید، نامشخص بوده و چیزی به صورت دقیق مشخص نشده است.

چرا در رابطه با تهیه منزل برای شفر این همه حواشی به وجود آمد؟
خودمان هم نمی‌دانیم. منزل شفر، سانیاک و حتی دستیار جدیدش یعنی میگوئل هم تهیه شده و مشکلی نیست. اینکه چه کسی این حواشی را ایجاد کرده، نمی‌دانیم. شفر منزل جدیدش را انتخاب کرده و به زودی به این مکان انتقال پیدا می‌کند. ضمن اینکه چون بازی‌های استقلال به صورت فشرده برگزار می‌شد، او و دستیارانش مدام در جلسات فنی بودند و فرصت انتقال آنها از هتل به منزل جدیدشان نبود. اینکه گفته می‌شود باشگاه نتوانسته منزلی برای شفر تهیه کند، اصلاً صحت ندارد. ما حتی برای دستیار جدید شفر هم خانه اجاره کرده‌ایم.

در خبرها آمده که سازمان بازرسی از حساب‌های باشگاه در سال 95-94 ایراد گرفته و گفته است تخلفات زیادی در حساب‌های باشگاه استقلال انجام شده.
این مسئله را تکذیب می‌کنم. هیچ تخلفی نبوده است. در جریان باشید که صورتحساب‌های مالی باشگاه در سال مذکور به صورت تجمیعی بوده است. اگر خاطرتان باشد قرار بود استقلال و پرسپولیس در سال 93 خصوصی شوند. به همین دلیل باید صورتحساب‌های مالی سال 91 تا 93 امضا می‌شد که این کار به دلیل تناقض‌های فراوان انجام نشد. باشگاه هم از سازمان بازررسی خواست که صورتحساب به صورت تجمیعی کامل شود.
14
کد مطلب: 118188