حسین قناعت «محکومین» را آزاد کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
 
سریال «محکومین»
 
سریال «محکومین»
 
تصویربرداری سریال محکومین به کارگردانی حسین قناعت روز گذشته (13آذر) به اتمام رسید.
به گزارش ستاره ها به نقل از فردانیوز؛ مجموعه تلویزیونی محکومین برای رسیدن به پخش در دی ماه، با دو کارگردان در حال تولید است و روز گذشته فیلمبرداری گروه حسین قناعت در لوکیشن شهرک غرب به پایان رسید.
در پلان های پایانی ملیکا شریفی نیا مقابل دوربین رفت و به این ترتیب پرونده تولید این سریال برای تیم حسین قناعت به پایان راه رسید.
به گفته بهروز مفید تهیه کننده مجموعه تلویزیونی محکومین، تا 10 روز آینده تصویربرداری تیم سیدجمال سید حاتمی نیز به اتمام خواهد رسید. وی افزود: این گروه در لوکیشن مجتمع قضایی در غرب تهران هستند و قرار است از امروز 14 آذر، جعفر دهقان بعنوان بازیگر جدید، مقابل دوربین برود.
این تهیه کننده همچنین از تدوین نهایی 15 قسمت از سریال محکومین خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر مشغول صداگذاری و موسیقی سایر قسمت ها هستیم. موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده است تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.
مجموعه تلویزیونی محکومین به تهیه کنندگی بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 45 دقیقه ای در دست تولید است.
14
کد مطلب: 117808